Uk Uk
Ознаки алкоголіка

Тільки за офіційною інформацією від МОЗ, у нашій країні понад 100 тисяч людей, які перебувають на наркологічному обліку, і ця цифра невпинно зростає. Впоратися з важкою недугою здатне лікування від алкоголізму Миколаїв у РЦ «Altera», де з пацієнтами працюють найкращі наркологи та психотерапевти України. Але на практиці лише трохи залежних чоловіків та жінок звертається за допомогою. Заважають не лише страх розголошення діагнозу, а й відсутність розуміння того, що постійне вживання спиртних напоїв – це не захоплення, а залежність. Разом з тим чим раніше розпочати лікування в реабілітаційному центрі, тим менше ризику морально деградувати та загинути у молодому віці.

Ми працюємо з алкоголіками, готовими до позитивних змін у житті, а також мотивуємо тих, хто сумнівається. Набирайте номер (067) 413 34 21, щоб отримати цінну пораду та почати шлях до здоров’я та довголіття!

Ознаки алкоголіка

Якщо на пізній стадії відрізнити людину, яка страждає на алкоголізм просто, особливо в запійні періоди, то перші симптоми можна пропустити і вчасно не відправитися на огляд до нарколога. Ось типові прояви захворювання, які не можна ігнорувати:

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  • збільшення кількості випитого та грошових витрат на його придбання;
  • розпивання спиртного поодинці чи пошук товаришів по чарці;
  • нездатність контролювати себе під час сп’яніння;
  • зникнення блювотного рефлексу при рясних виливах;
  • розвиток похмільного синдрому;
  • зміна поведінки – незрозуміла агресія, перепади настрою, чергування періодів замкнутості та товариськість, підвищена чутливість до критики;
  • зміна способу життя;
  • зниження продуктивності праці;
  • конфлікти, що частішають, із родичами з приводу звички випивати.

  Сучасна проблема алкоголізму

  Сучасна проблема алкоголізму

  Здавалося б, у всіх ЗМІ та Інтернеті зараз наголошують на шкоді спиртовмісної продукції, але при цьому кількість алкоголіків в Україні продовжує зростати. Можна виділити кілька причин стабільно високих показників захворюваності на алкоголізм:

  1. Сприйняття випивки як універсального засобу релаксації. Безгрошів’я, неможливість знайти хорошу роботу, хронічний стрес і самотність змушують шукати розради в пляшці.
  2. Відсутність реального суспільного засудження. Серед наших співгромадян вважається нормою випити келих пива після роботи, «погуляти» у п’ятницю чи суботу на честь закінчення трудового тижня, а застілля сприймаються як невід’ємна частина будь-якого свята.
  3. Недовіра до державних лікувальних закладів. Алкозалежні, що усвідомили проблему, не ризикують звертатися до звичайних лікарень, адже там їх ставлять на облік, лікують фіктивно і давно застарілими методами та препаратами.  
  4. Доступність напоїв, здатних провокувати адикцію (особливо поширені пиво, джин-тонік, ром-кола тощо).
  5. Недостатньо опрацьована система сімейного та шкільного виховання.
  6. Підтримка реклами алкоголю виробниками. Рекламу пива, горілки, вина та слабоалкогольних напоїв показують по ТБ цілодобово, на додаток до цього на вулицях розвішують банери, і навіть у популярних шоу може прослизати згадка про «алкогольного» спонсора.
  7. Численні ролики в соціальних мережах, де підлітки, що напилися, або зірки шоу-бізнесу здійснюють асоціальні дії, при цьому не отримують жодного покарання, хоча формально порушують чинне українське законодавство.

  У результаті складається ситуація, коли людину фактично спонукають почати випивати, причому мало хто усвідомлює небезпеку захворювання і знає, як отримати кваліфіковану допомогу. Ще одна проблема, яка заважає зменшити захворюваність, – віра в те, що кодування від алкоголізму у Миколаєві рятує від залежності. Безперечно, вливання, підшивка та гіпноз працюють, як і детоксикація, але це лише частина повноцінного курсу лікування. На жаль, багато хто відмовляється лягати в реабілітаційний центр і проходити програму психокорекції, через що після повернення додому рано чи пізно зриваються.

  Клініка допомоги, куди звернутися

  На якому б етапі людина не зрозуміла, що потребує кваліфікованої медичної допомоги, головне – не відкладати початок лікування. Якщо хочете, щоб терапія була максимально ефективною, анонімною та безпечною, то найкращим варіантом стане наш приватний реабілітаційний центр у Миколаєві, де пацієнтам гарантуються:

  • підтримка психологів та медперсоналу в цілодобовому режимі;
  • досвідченість лікарів;
  • прийнятна вартість та повний спектр послуг з усунення причин та наслідків залежності;
  • комбінування наркологічного та психотерапевтичного лікування;
  • паралельне усунення співзалежності у членів сім’ї (за необхідності);
  • хороші побутові умови та перебування у здоровому оточенні;

  успішність лікування алкоголізму за умови проходження всієї програми та дотримання рекомендацій психотерапевта після повернення додому.