Uk Uk
Центр лікування залежностей ALTERA в Запоріжжі

Наркологічна допомога в Запоріжжі – це можливість кинути алкоголь або наркотики назавжди, щоб вирватися з чіпких лап залежності. Лікування алкоголізму і наркоманії – складний процес, і результат його не може бути гарантований навіть при нинішньому розвитку медицини, незважаючи на конкретні і значні досягнення наркології. Але якщо є бажання кинути вживання психоактивних речовин, то за допомогою наркологів залежність можна вилікувати.

В цьому Вам або вашим близьким допоможуть фахівці наркологічної клініки “ALTERA” в Запоріжжі. Клініка “ALTERA” – це колектив професіоналів сфери наркології і психіатрії. Для лікування залежних людей лікарі наркологічної клініки:

 • застосовують найефективніші і перевірені методики лікування;
 • проводять масовану детоксикаційну терапію;
 • проводять ефективний курс ресоціалізації для пацієнтів, щоб повернути їх колишню соціальне життя, професійну і сімейну;
 • проводять постійний моніторинг фізичного та психологічного стану,
 • а також надають психологічну допомогу пацієнтам та їхнім родинам (у тому числі з співзалежних відносинами).

Індивідуальний підхід до лікування кожного пацієнта, ввічливе і доброзичливе ставлення персоналу, затишні умови перебування гарантують, що процес лікування буде психологічно комфортним для пацієнта, незважаючи на складність лікування залежності.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Що виділяє наркологічну клініку “ALTERA” в Запоріжжі серед інших подібних медичних установ?

  По-перше, ефективність наших методів лікування доводить той факт, що більша частина реабілітантів знаходяться в глибокій і стійкої ремісії, і їм більше не потрібна наркологічна допомога, тільки психологічна підтримка. По-друге, серед наших лікарів є фахівці найвищої кваліфікації у сфері наркології і психології, не тільки використовують перевірені напрацювання інших лікарів, а й створюють власні нові розробки, які є дуже перспективними.

  Лікування наркоманії в Запоріжжі

  Лікування наркоманії в Запоріжжі пропонують багато наркологічні клініки, і щоб вибрати найкращий варіант для проходження повної реабілітації, потрібно спочатку ознайомитися з умовами перебування та послугами, що надаються клініками. У клініці “ALTERA” Ви отримаєте розгорнуту консультацію досвідченого нарколога, який роз’яснить необхідність і важливість лікування. Він також розповість про можливі ризики і складнощі, з якими доведеться зіткнутися реабілітантами після закінчення лікування в клініці.

  Лікування наркоманії в наркологічній клініці – це тільки перший крок на початку тверезого життя. Після закінчення лікування людині належить чинити опір повторному рецидиву хвороби вольовим зусиллям, а для цього йому знадобиться психологічна підтримка, яку кваліфіковано нададуть фахівці клініки “ALTERA”.

  Також клініка “ALTERA” пропонує комплексну допомогу в лікуванні алкоголізму в Запоріжжі.

  Алкоголізм – залежність не менш страшна, ніж наркоманія, оскільки теж має психофізіологічний походження. Позбутися від тяги до алкоголю, очистити організм від токсинів і залишків розпаду етанолу, отримати і закріпити на психологічному рівні установку на тверезість і переконатися в необхідності круто змінити своє життя – ось що за допомогою фахівців клініки “ALTERA” можуть зробити пацієнти з алкогольною залежністю.