Uk Uk
Зняття ломки

Ломка – це хворобливий і болісний стан, який відчуває людина, коли свідомо чи несвідомо відмовляється від нової дози наркотику. Наркомани шукають спосіб зняти болісний стан звичним для них способом – прийняти наркотики. Тим же, у кого ломка виникала, коли вони усвідомлено йшли на відмову від наркотику, такий спосіб зняття ломки не допоможе. Єдине, що їм допоможе – це кваліфікована медична допомога, яку їм нададуть в наркологічній клініці.

Симптоми ломки полегшити може тільки медикаментозна терапія. Призначена лікарем терапія не тільки поліпшить фізичний стан, а й знизить тягу до наркотиків. Звичайно ж, це тільки перший крок на довгому шляху реабілітації від залежності, але він найважливіший. Завжди важко перебороти себе і зробити перший крок на шляху до чогось незвіданого.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Зняття абстинентного синдрому і подальша реабілітація залежних людей – це непростий і тривалий процес, але досвідчені лікарі в наркологічній клініці “ALTERA” мають великий стаж роботи в цій сфері, і можуть впоратися з будь-яким, навіть дуже складним випадком. Пацієнтам призначаються транквілізатори, препарати для підтримки роботи шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи, для відновлення і нормалізації сну.

    Ступінь вираженості симптомів при ламанні залежить від тривалості стажу вживання наркотиків і від обсягу прийнятого препарату. Найбільш швидко виникає абстинентний синдром у разі опійної наркоманії. Серед симптоматики ломки виділяють психопатологічні прояви і соматоневрологические. Це означає, що для успішного подолання першого етапу лікування наркозалежного – зняття ломки – потрібно не тільки досвідчений лікар-нарколог, але і фахівець психологічного профілю.

    Чим небезпечна неконтрольована ломка?

    На відміну від тих залежних, які звернулися в наркологічну клініку і отримують медикаментозну терапію для усунення симптомів ломки, наркомани, які не збираються кидати вживання – всіма силами будуть шукати гроші на дозу, в тому числі, не гребуючи і кримінальними способами. А це вже вкрай небезпечно для оточуючих його і навіть для сторонніх людей. Тому родичі наркомана повинні докласти всіх зусиль, щоб відправити його в наркологічну клініку на лікування.