Uk Uk
Центр лікування залежностей ALTERA в Ізмаїлі

Наркологічна клініка в Ізмаїлі «ALTERA» допомагає повернути здоров’я та дає можливість бути щасливими, позбавившись алкогольної чи наркотичної залежності. Звертаючись до нас, пацієнти отримують кваліфіковане медичне обслуговування та психологічну підтримку. Досвідчені лікарі використовують прогресивні методики (психотерапію, детоксикацію, гештальт-терапію, арт-терапію тощо) для усунення наслідків та причин хвороби. При цьому ми надаємо стовідсоткову гарантію анонімності, створюємо зручні умови для стаціонарного лікування в клініці, а також надаємо допомогу родичам при розвитку співзалежності. Зателефонуйте нам прямо зараз, щоб почати нормальне життя, вільне від пристрасті до спиртного або психоактивних речовин!

Вилікувати алкоголіка в Ізмаїлі

Патологічний потяг до спиртного губить людини: руйнує взаємини із близькими, погіршує працездатність, викликає збої у роботі внутрішніх органів, провокує антисоціальні дії. Впоратися з хворобою самотужки неможливо, тому звернення до клініки – єдине правильне рішення. Лікування алкоголізму в Ізмаїлі у нас проходить під постійним лікарським наглядом та включає:

 1. Первинний огляд нарколога, який оцінює загальний стан і підтверджує наявність залежності.
 2. Діагностичні процедури, спрямовані на оцінку змін організму.
 3. Виведення із запою та детоксикацію. Щоб вивести токсини лікар ставить крапельниці, підбираючи персональні медикаменти та дозування.
 4. Підтримуючу терапію, спрямовану на стабілізацію функцій печінки, нирок, серця тощо.

Вилікувати наркомана в Ізмаїлі

Пристрастившись до наркотиків, людина починає шлях інтелектуальної, емоційної деградації, при цьому досі не хоче визнавати наявність проблеми. Лікування наркоманії в Ізмаїлі у клініці «ALTERA» стане порятунком для тих, хто приймає амфетамін, кокаїн, метадон, спайс, солі та інші небезпечні речовини. Ми робимо все для відновлення фізичного та душевного здоров’я наркозалежних:

 • проводимо огляди в центрі та вдома;
 • організуємо мотиваційні бесіди, щоб отримати згоду на госпіталізацію;
 • забезпечуємо ретельну діагностику при вступі до стаціонару;
 • призначаємо та здійснюємо детоксикаційну терапію (у тому числі УБОД), усуваємо симптоми наркотичної ломки;
 • постійно спостерігаємо за самопочуттям пацієнта, корегуємо лікування;
 • добиваємося сталого поліпшення стану;
 • мотивуємо пройти реабілітаційний курс.

Реабілітаційна клініка в Ізмаїлі

Під впливом ПАР та спиртних напоїв у людському організмі відбуваються серйозні негативні зміни, і особливо сильно страждає психіка. Щоб повернутися в норму, алкоголіку чи наркоману потрібен час та спеціальна реабілітація, яку можна пройти у нашій клініці в Ізмаїлі. Маючи в своєму розпорядженні фахівців в галузі психології, психіатрії, аддиктології, ми організуємо для хворих курс відновлення, враховуючи при цьому:

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  • вид залежності;
  • стаж прийому токсичних речовин;
  • особистісні особливості;
  • загальну клінічну картину;
  • історію боротьби з адикцією (чи були спроби раніше пройти лікування наркоманією, алкоголізмом);
  • причини розвитку захворювання.

  Реабілітаційну програму слід розпочинати відразу після закінчення медикаментозного лікування (щоб уникнути рецидиву), і в нашій клініці створені умови для комплексного одужання. Спочатку реабілітантам допомагають покращити фізичний стан, а потім розпочинається робота над психологічними наслідками зловживання спиртними напоями чи наркотичними препаратами. У середньому учасникам курсу потрібно 3-6 місяців для досягнення стійкого покращення – весь цей час поруч знаходяться наші співробітники, які:

  • проводять групові тренінги;
  • в індивідуальному порядку розмовляють із пацієнтами;
  • організовують заняття творчістю (арт-терапія);
  • надають психологічну підтримку в режимі 24/7;
  • відпрацьовують з алко-, наркозалежними навички, необхідні для адаптації в соціумі.

  Реабілітація в нашій клініці відбувається у закритому стаціонарі, де пацієнти перебувають у здоровому терапевтичному співтоваристві, відновлюють внутрішню гармонію, знаходять нові захоплення, відновлюють комунікативні навички. Найголовніше – ми допомагаємо людям знайти сили та бажання жити без штучних стимуляторів позитивних емоцій, радіти кожному дню, ставити цілі та досягати їх!

  Якщо вам потрібна професійна наркологічна допомога в Ізмаїлі, пишіть нам онлайн або дзвоніть за номерами (067) 413 34 21, +373 (62) 081-011 – клініка працює цілодобово та надає повний спектр послуг лікування від залежностей!