Uk Uk
Центр лікування залежностей ALTERA в Бєльцях

Протягом багатьох років наркологічна клініка “ALTERA” в місті Бєльці надає професійну медичну допомогу в лікуванні алкогольної та наркотичної залежності.

Наші лікарі допомагають пацієнтам боротися з наслідками залежності на фізичному і психологічному рівні. Трагедія залежності в тому, що саме вона керує життям людини, а не він сам. У нього все підпорядковано одній думці: знайти дозу, або випити пару чарок, щоб похмелитися. І тільки коли людина прийме вольове рішення покинути вживання психоактивних речовин, контроль над керуванням власним життям повернеться до нього.

На жаль, потужні психологічні механізми захисту психіки не дають людині усвідомити наявність у себе проблеми зі зловживанням. Механізм заперечення не дозволить визнати свою залежність, інакше тоді доведеться допустити, що в житті щось пішло не так, а це дуже боляче усвідомлювати. Це призведе до того, що людина не отримає медичну допомогу вчасно, на тому етапі, коли залежність добре піддається лікуванню.

У місті Бєльці наркологічна допомога для тих, хто її потребує, надається фахівцями клініки “ALTERA”. Якщо Ви або ваш родич потребуєте послуг лікаря-нарколога в Бєльцях – сміливо звертайтеся в нашу клініку. Наші висококваліфіковані фахівці встановлять точний діагноз, проведуть курс фізичного лікування та психологічної реабілітації, допоможуть попередити рецидиви і розроблять індивідуальну для кожного пацієнта схему лікування, що дозволить домогтися максимального ефекту в лікуванні.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Лікування наркоманії – складний і тривалий процес, на який впливає безліч факторів: індивідуальні особливості організму пацієнта, показники його здоров’я, стаж вживання і дозування психоактивних речовин. Так що стовідсоткової гарантії лікування наркоманії в Бєльцях не можуть надати навіть найдосвідченіші лікарі.

    Проте, дуже показовим у цьому плані є співвідношення кількості вперше звернулися по лікарську допомогу пацієнтів, і кількості повторно надійшли на лікування. Чим менше повторних звернень до лікаря (що означає – менше рецидивів), тим вище показник кількості успішно вилікувалися пацієнтів.

    У клініці “ALTERA” в Бєльцях проліковано сотні пацієнтів із залежністю, і велика частина з них знаходиться в стадії стійкої ремісії. Наші лікарі з гордістю можуть заявити, що розроблені ними методики реабілітації наркозалежних і алкозалежних людей є дуже ефективними. Крім власних розробок, лікарі клініки “ALTERA” в Бєльцях використовують перевірені і дієві методики лікування, які довели свою ефективність в терапії наркозалежності.

    Лікування алкоголізму також є складним процесом, адже в хронічній стадії захворювання відмовитися вольовим зусиллям від вживання спиртного неможливо, так як етанол вбудовується в біохімічні процеси і реакції, що протікають в організмі. Лікарі клініки “ALTERA” в Бєльцях беруться за лікування навіть важких випадків хронічного алкоголізму. У стінах нашої клініки пацієнт отримає весь спектр наркологічної допомоги, а також психологічну підтримку.