Uk Uk
Центр лікування залежностей ALTERA в Житомирі

Клініка “ALTERA” в Житомирі пропонує послуги лікування осіб з наркотичною або алкогольною залежністю. Лікарі клініки “ALTERA” мають високий рівень кваліфікації і багатий досвід роботи з лікуванням залежності.

Персонал клініки здійснює діагностичну, консультативну та психологічну допомогу особам з наркотичною та алкогольною залежністю, і займається організацією лікування, виконанням процедур та медичних призначень. Лікування в стаціонарних умовах означає, що буде проводитися постійний моніторинг стану пацієнтів, і це має велике значення, особливо, коли на лікування надходить людина в нестабільному важкому стані (запій, стан наркотичного сп’яніння).

У тих випадках, коли пацієнт відмовляється лікуватися в умовах стаціонару, персонал клініки “ALTERA” в Житомирі пропонує амбулаторне лікування вдома – виведення з запою, купірування абстинентного стану.

Лікарі-наркологи в складному процесі реабілітації наркозалежних застосовують сучасні діагностичні методи і перевірені методики лікування. Чим раніше пацієнт із залежністю потрапив в наркологічну клініку, тим вище шанс, що лікування буде пройдено успішно. Лікування допоможе поліпшити якість життя, позбутися від хвороби, набути впевненості в собі, навчитися чинити опір тязі до наркотиків або алкоголю.

Лікування наркоманії в Житомирі пропонують багато наркологічні клініки і реабілітаційні центри, і щоб вибрати оптимальний варіант для проходження повного курсу реабілітації, потрібно спочатку ознайомитися з умовами перебування та послугами, що надаються клініками. У нашій клініці обладнані комфортабельні палати для стаціонарного перебування, а також є найсучасніше медичне обладнання для здійснення лікувального процесу.

Клініка “ALTERA” займається лікуванням навіть найскладніших і запущених випадків залежності. І навіть в таких випадках лікування може бути ефективним, головне – це бажання пацієнта повернутися до тверезого життя.

Дуже часто люди з алкогольною чи наркотичною залежністю не бажають звертатися в наркологічну клініку для лікування. У цьому випадку може допомогти консультування досвідченого нарколога, який роз’яснить необхідність лікування. Він також розповість про складнощі, з якими доведеться зіткнутися пацієнтові після закінчення курсу реабілітації в клініці – наприклад, як боротися зі спокусою і знову виникла тягою до наркотиків або алкоголю.

Лікування алкоголізму в Житомирі здійснюється на найвищому рівні.

Наркологічна клініка “ALTERA” вже багато років допомагає особам з алкогольною залежністю вилікуватися від алкоголізму за допомогою медикаментозної терапії і психологічних методик. Але лікування алкоголізму в нашій наркологічній клініці – це тільки перший крок на початку тверезого життя. Після закінчення лікування людині належить чинити опір повторному виникненню тяги до алкоголю вольовим зусиллям, а для цього йому знадобиться психологічна допомога, яку нададуть кваліфіковані фахівці нашої клініки.

Жити тверезим життям – це реальна мета, яку при бажанні можна цілком досягти за допомогою лікарів з клініки “ALTERA”.