Uk Uk
Центр лікування залежностей ALTERA у Львові

У наркологічній клініці “ALTERA” у Львові пройшли лікування сотні пацієнтів з алкогольною чи наркотичною залежністю. Багато з них з тих пір не вживають психоактивні речовини і знаходяться в стані ремісії. Завдяки лікуванню в наркологічній клініці вони знайшли в собі сили чинити опір тязі до наркотиків і алкоголю і не допустили рецидиву хвороби.

Наркологічна допомога у Львові включає в себе надання пацієнтам всіх необхідних процедур і лікарських призначень для успішного лікування наркотичної або алкогольної залежності, а також – послуги кваліфікованих лікарів-наркологів.

Комплексне лікування наркоманії – процес тривалий і складний, включає в себе не тільки методи фізичного відновлення, але і методики психокорекції. Для того щоб позбутися від тяги до наркотиків на психологічному рівні, потрібно пропрацювати проблему, усвідомити свою залежність як хвороба, визнати своє безсилля в спробах самостійного позбавлення від неї. Тільки коли пацієнт пройде через всі стадії прийняття та усвідомлення, його почуття стануть йому опорою. При виникненні нової потреби в наркотиках, ці почуття стануть на захист тверезості і можливо, зможуть утримати його від нової дози.

Процес реабілітації наркозалежних включає в себе також курс ресоціалізації, який допоможе людині знову стати повноцінним членом суспільства, відновити свою професійну діяльність, відновити втрачені соціальні навички. Після виходу зі стін клініки це додасть реабілітантами впевненості в собі і своїх можливостях, що благотворно подіє на його самооцінку і силу волі, завдяки якій він буде чинити опір залежно надалі.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Лікарі нашої клініки також займаються лікуванням підліткового і дорослого алкоголізму. Лікування алкоголізму у Львові пропонує не тільки наша клініка, але саме вона відрізняється високими показниками ефективності лікування. Пацієнти нашої клініки після лікування починають нове життя, тверезу, в якій немає місця для алкоголю.

    Персонал клініки “ALTERA” при необхідності надає наркологічну допомогу не тільки в стаціонарі, але і вдома. Лікування на дому не замінить повноцінного курсу реабілітації в стінах клініки, але іноді пацієнт погоджується пройти курс терапії тільки на таких умовах. У лікуванні алкоголізму дуже важливий психологічний настрій пацієнта, а ті, хто отримує лікування вдома, перебуваючи в звичній обстановці, будуть себе відчувати психологічно комфортніше.

    Бачачи поліпшення самопочуття після проведеного лікування, і отримавши від лікаря аргументоване роз’яснення необхідності дотримуватися тверезого способу життя, щоб зберегти життя, можливо, залежна людина погодиться пройти повний курс лікування.

    Крім цього, наркологічна клініка “ALTERA” пропонує психологічну допомогу і підтримку не тільки нашим реабілітантами, а й членам їх сімей, особливо в разі виникнення співзалежності – хворобливих, деструктивних взаємин між залежною людиною і близькими йому людьми. Фахівці клініки “ALTERA” допоможуть своїм пацієнтам повернутися до тверезого життя, пропонуючи їм максимально дієву і результативну терапію. Лікування в нашій наркологічній клініці у Львові – це реальний шанс повернути нормальну колишнє життя і вилікуватися від важкої хвороби.