Uk Uk

Алкогольна і наркотична залежність виникають з цілого ряду причин. Це можуть бути проблеми в сім’ї або на роботі, фінансові труднощі, стреси і депресія. У будь-якому випадку впоратися з такою проблемою самостійно не вийде – шкідливі речовини змінюють психіку людини і можуть привести до серйозних наслідків. Щоб здійснити лікування залежностей (Кривий Ріг), важливо своєчасно звернутися до професіоналів. Центр Altera пропонує комплексний підхід, перебування в стаціонарі і підбір індивідуальної схеми лікування.

Як проходить лікування?

Альтера – сучасний реабілітаційний центр в Кривому Розі, в якому зібрані провідні фахівці з великим досвідом роботи. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід, високий рівень сервісу та повний супровід на всіх етапах лікування алкоголізму і наркоманії.
Весь процес проводиться в кілька етапів:

  1. Бесіда з психологом або наркологом. На цьому етапі важливо, щоб пацієнт визнав своє захворювання. На жаль, багато наркомани і алкоголіки всіляко заперечують залежність. Завдання фахівця – допомогти людині зрозуміти, що потребує лікування.
  2. Збір аналізів. Важливо зрозуміти, наскільки шкідливі речовини змогли вплинути на організм людини. Комплексний медогляд дозволяє виявити проблему зі здоровим щоб своєчасно розпочати лікування.
  3. Детоксикація – виведення токсинів і отрут з організму.
  4. Реабілітація. Включає в себе бесіди з психологом, відновлення режиму сну, фізичні вправи і т.д.
  5. Адаптація до нормального життя.

Чому саме ми?

Наркологічна клініка (Кривий Ріг) Altera вже протягом декількох років займається лікуванням алкогольної і наркотичної залежності. Ми гарантуємо професіоналізм і анонімність.
Головною перевагою лікування в нашому центрі є перебування в стаціонарі. Так співробітники зможуть цілодобово спостерігати за станом пацієнта. А регулярні огляди та бесіди з психотерапевтом дозволяють підтримувати здоров’я людини (фізичний і психологічний), що особливо важливо в процесі реабілітації.
Алкоголізм і наркоманія – підступні захворювання, які можуть тривати довго до того. Як стануть помітні оточуючим. Своєчасно наркологічний центр в Кривому Розі, ви можете допомогти близькій людині назавжди позбутися від такого страшного захворювання, як залежність.