Uk Uk

Справитися з наркоманією і алкоголізмом будинку неможливо. Для цього краще призначити стаціонарне лікування з цілодобовим моніторингом стану хворого. Саме тому лікування залежностей (Рівне) необхідно проводити в спеціалізованому центрі. Клініка Altera зібрала десятки тисяч фахівців – досвідчені наркологи, психологи, терапевти, завдяки яким сотні людей змогли повернутися до здорового життя!

Лікування залежностей – етапи

Найчастіше люди, які страждають від алкоголізму та наркоманії, не можуть визнати свою проблему. Це пояснюється тим, що шкідливі речовини поступово руйнують психіку, і людина перестає відчувати реальність. У такому стані він становить загрозу для себе і своїх близьких. Так що своєчасна допомога професіоналів – це шанс забути про наркотики або алкоголь і повернути собі нормальне життя, роботу, хороші відносини з сім’єю.
Наркологічна клініка в Рівному Альтера забезпечує комплексне лікування і відновлення:

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  1. Психологічне. Важливо виявити причину виникнення залежності, а також перевірити, чи не привела хвороба до порушень психіки.
  2. Фізична. Сюди можна віднести детоксикацію – позбавлення організму від отрут і токсинів, які накопичувалися в крові, – а також аналізи на виявлення супутніх захворювань.

  Основою позбавлення від алкогольної або наркотичної залежності на будь-якій стадії є реабілітація. Звертаючись в наш наркологічний центр (Рівне), пацієнт зможе розраховувати на повний супровід фахівців. Таким чином вдається уникнути ломки і повністю відновити здоров’я. При необхідності лікар підбере засоби, що зменшують рівень стресу і нормалізують сон.
  Також в процес реабілітації входять регулярні бесіди з психологом або психотерапевтом, фізичні вправи, повна детоксикація організму і т.д.

  Альтера – кращий реабілітаційний центр в Рівному

  Реабілітаційний центр в Рівному Альтера – це індивідуальний і сучасний підхід до лікування залежностей на кожному етапі. Ми гарантуємо високу якість сервісу:

  • сучасне обладнання
  • постійне спостереження фахівців;
  • комфортні умови;
  • сучасні методики лікування;
  • ефективна реабілітація;
  • супровід психолога і нарколога на всіх етапах лікування.

  Такий підхід допомагає раз і назавжди побороти залежність і подарувати пацієнтові шанс на здорове і довге життя!