Uk Uk
Лікування кодеїнової залежності

Кодеїн є виділеним з опійного маку речовиною, яке надає наркотичну дію на організм, якщо його вживати не за призначенням. У медицині його використовують для лікування від кашлю і як знеболюючий засіб. Але кодеїн може в короткі терміни сформувати важку залежність, вилікувати яку складно.

Невеликий відсоток кодеїну містять в собі деякі ненаркотичні речовини, від кашлю і анальгетические. Так що небезпека виникнення залежності присутній навіть тоді, коли людина застосовує препарат з вмістом кодеїну з метою лікування від кашлю і усунення больових відчуттів. При нерегульованому і частому прийомі такого препарату може розвинутися залежність, а людина навіть не усвідомлює цього. Достатньо всього лише одного місяця, щоб розвинулася кодеіновая залежність.

Коли кодеїн потрапляє всередину, він в процесі метаболізму переробляється в морфін і похідні від нього.

Кодеіновие наркомани виготовляють саморобний наркотик, використовуючи в якості сировини кодеінсодержащіе препарати. Стійка залежність від цієї речовини призводить до важких наслідків, незважаючи на видиму необразливість основи наркотику – протикашльових препаратів. Перебіг кодеіновой залежності в цьому випадку відбувається, як і при будь-якій іншій наркотичної залежності, але є деяка фізіологічна симптоматика, що відрізняє кодеінових наркоманів від героїновий або інших.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Досвідчений лікар-нарколог навіть за результатами зовнішнього огляду потрапив до нього наркозалежної людини може визначити, що він щільно і часто вживає кодеінсодержащіе препарати, за такими ознаками, як: різке почервоніння шкірних покривів, свербіж, суджені зіниці, тремор кінцівок, гниють рани на тілі, періодичні «відключення» на короткий термін, порушення нервової системи, що сів хрипкий голос з-за першіння в горлі.

    Кодеіновая ломка дуже сильно діє на людину, в цей період наркозалежний чоловік може вести себе неадекватно і агресивно.

    Такий стан може бути небезпечно не тільки для самої людини, а й для оточуючих його людей, для сім’ї. Так що кодеіновая залежність – це не тільки проблема вживає наркотики людини, але і його сім’ї.

    Залежність від кодеїну лікується. Але для цього потрібно чимало часу і злагоджені зусилля медичного персоналу наркологічної клініки, так як самостійно залежна людина вилікуватися не може. Завдяки комплексній терапії (детоксикація, реабілітація) і психологічної підтримки, яка допоможе наркозалежному людині назад адаптуватися в соціумі, можна перемогти цю важку недугу назавжди.

    Позбутися залежності цілком можливо, головне, щоб бажання вилікуватися було щирим і усвідомленим. Одна з найбільш частих причин, через яку наркомани так не хочуть лікуватися, коли їх вмовляють члени сім’ї – це боязнь важко і болісно перенести період ломки. Наркоманам хочеться швидше цю ломку зняти новим прийомом наркотику. Але сучасні методики, які застосовуються досвідченими лікарями в наркологічній клініці ALTERA, дозволяють якомога менш болісно пережити людині період ломки, і поступово відвикати від бажання вживання наркотику.