Uk Uk
Детоксикація організму

Залежність від психоактивних речовин небезпечна для здоров’я людини тим, що призводить до фізіологічної, психологічної, соціальної деградації. Наркотики і алкоголь викликають цілий ряд порушень процесів життєдіяльності в організмі: руйнують гепатоцити і нейрони, викликають безліч захворювань, погіршують і акцентуіруют негативні риси характеру, та ін.

Виникнення залежності має психофізіологічний характер, і для того, щоб її вилікувати, буде потрібна допомога наркологів, психологів, психотерапевтів.

Перший етап лікування від залежності – це детоксикація. Процес очищення організму від токсинів, кумулірованнимі в тканинах і органах, дозволить поліпшити самопочуття при абстинентному синдромі. Процес детоксикації повинен носити комплексний характер, і володіти всебічним дією для того, що організм повністю очистився. Підібрати в індивідуальному порядку найкращу стратегію для проведення детоксикаційних заходів може тільки досвідчений лікар-нарколог.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Самостійно процес детоксикації здійснити не вийде, або ж проведені дії матимуть невисоку ефективність, незрівнянну з ефективністю детоксикації в наркологічній клініці, де є всі можливості і все необхідне обладнання для успішної реабілітації людей із залежністю. У деяких випадках спроба самостійної детоксикації може призвести до погіршення стану, так як багато хто з лікарських препаратів мають серйозні побічні ефекти (через що вони повинні призначатися виключно лікарем), а також можуть бути непоєднуваними один з одним.

    Загальна симптоматика абстиненції: тремор кінцівок, спазм м’язів, озноб, тілесний біль, пронос, блювота, порушення роботи шлунково-кишкового тракту, сну, апетиту, судоми, тривожність. У рідкісних випадках, при погіршенні абстинентного стану, без надання медичної допомоги може наступити летальний результат. Найкраще проводити детоксикаційні заходи на базі наркологічної клініки, так як там є можливість цілодобового спостереження за станом пацієнта. Але в деяких випадках лікарі-наркологи допомагають вдома.

    За багато років в сфері наркології було розроблено багато стратегій детоксикації. Однією з найбільш популярних є ультра-швидка опіоїдна детоксикація або УБОД. Вона підходить не всім залежним людям. УБОД призначена для тих, хто недовго і не дуже великими дозами приймає опіати, і чиє фізіологічний стан ще не дуже порушено негативною дією наркотиків. Процедура полягає у введенні антагоністів опіоїдів, які виводять за короткий час все наркотичні токсини з організму. Процедура триває від 6 до 12 годин, під наркозом. Після процедури потрібен нагляд за станом пацієнта не менше двох діб.

    Повільна литическая опіоїдна детоксикація використовується в тих випадках, коли в анамнезі пацієнта тривалий стаж вживання наркотичних засобів і великі дози наркотику. Підходить для фізично ослаблених пацієнтів. Триває вона протягом 7-10 днів, в залежності від індивідуальних показників. Нормалізація психічного і фізичного стану можлива тільки після зняття абстинентного синдрому і очищення організму від токсинів, тобто – після детоксикації.