Uk Uk
Центр лікування залежностей ALTERA в Чернівцях

Щоб повернутися до здорового способу, вільному від вживання психоактивних речовин, необхідна лікарська допомога. Наркоманія і алкоголізм – це захворювання, чий вплив поширюється на фізіологічному і психологічному рівні. Самостійно, без надання наркологічної допомоги, з цими важкими захворюваннями впоратися не можна.

Допомога кваліфікованих лікарів-наркологів та психологів допоможе залежному від алкоголю і наркотиків людині повернутися до повноцінного життя. Наша наркологічна клініка “ALTERA” в Чернівцях вже допомогла сотням пацієнтів вилікуватися від наркоманії. Подолати складний шлях одужання можливо тільки за допомогою лікарів, що мають великий досвід роботи з залежними людьми.

Лікування наркоманії в Чернівцях здійснює не тільки наша клініка, а й багато інших приватні лікувальні установи. Однак саме наша клініка відрізняється максимально ефективним курсом комплексної реабілітації, яку проводять під наглядом досвідченого персоналу. Шанс лікування наркозалежних людей не завжди увінчається успіхом, оскільки організм людини – дуже крихка система, втручання в яку може порушити баланс і рівновага протікають в ньому процесів. А наркотики занадто сильно і руйнівно впливають на організм, щоб це можна було усунути без всяких наслідків. Однак лікарі клініки “ALTERA” в Чернівцях, дотримуючись принципу індивідуального підходу, прикладають всіх можливих зусиль для того, щоб лікування закінчилося успішно, і людина змогла побороти свою залежність.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Лікування наркоманії – тривалий процес, що складається з декількох важливих етапів – медикаментозного відновлення прийнятного фізичного стану організму (оздоровчої терапії), і психологічного відновлення, спрямованого на переорієнтацію людини на тверду відмову від прийому наркотиків і коригування життєвих цінностей і мотивацій. Крім цього, лікування наркозалежності супроводжується активною психологічною роботою з близькими і родичами пацієнта.

    Дуже часто у родичів виникають співзалежних відносини з наркоманом. Все їхнє життя перестає належати їм і підпорядковується тепер контролю дій наркомана. Співзалежних відносини часто виникають через почуття провини, вони не усвідомлюють, що наркозалежний сам вибрав цей шлях, і відповідальність за свої вчинки він несе сам. Психологи працюють з співзалежних відносинами для того, щоб перевести їх з деструктивною площині в продуктивну, щоб гармонізувати їх.

    Для того, щоб реабілітація наркозалежної людини була успішною, необхідно його усвідомлене бажання вилікуватися. Тільки так можна побороти цю недугу.

    Лікування алкоголізму в Чернівцях здійснюється на найвищому рівні. Для пацієнтів обладнані комфортабельні палати, а до тих, хто хоче лікуватися в домашніх умовах – наркологи приїжджає додому. Лікарі клініки “ALTERA” надають всі види наркологічної допомоги для лікування алкогольної залежності. У сукупності з найсучаснішим обладнанням клініки і високим рівнем сервісу, це забезпечить максимальну ефективність наркологічної реабілітації.