Uk Uk
Центр лікування залежностей в Миколаїві

Наркологічний центр лікування залежностей “ALTERA” в Миколаїві надає своїм пацієнтам послуги анонімної наркологічної допомоги. Лікування в наркологічній клініці – це єдино ефективний спосіб позбавлення від залежності, так як в клініці створені найсприятливіші умови для проведення реабілітації – комфортабельні палати для проживання, сучасне медичне обладнання.

Завдяки кваліфікованому персоналу наркологічної клініки в Миколаїві, є можливість цілодобового спостереження за станом пацієнта, що дуже важливо, оскільки в клініку часто потрапляють люди у важкому стані (алкогольний делірій, запій, ломка). Вивести пацієнта з важкого стану, стабілізувати його самопочуття допоможуть досвідчені лікарі-наркологи, що володіють значним досвідом роботи в сфері наркології і психіатрії.

Надання наркологічної допомоги в Миколаїві здійснює клініка “ALTERA”, яка за роки своєї роботи заробила високу професійну репутацію завдяки індивідуальному підходу до лікування кожного пацієнта. У клініці “ALTERA” в Миколаєві виявляється не тільки наркологічна допомога алкоголікам і наркоманам, а й психологічна підтримка їх сім’ям, оскільки залежність – це соціальна проблема, яка зачіпає сімейні та міжособистісні стосунки.

Лікування наркоманії в клініці “ALTERA” є комплексом медичних і психологічних засобів і методик, що дозволяють усунути не тільки фізичну тягу до наркотиків, але і психологічну.

Комплексна терапія показує високу ефективність тільки за умови осмисленого і усвідомленого згоди пацієнта на лікування. Усвідомлення проблеми з наркотичною залежністю та готовність прийняти допомогу лікарів для її усунення – ось головний фактор успіху в лікуванні.

Реабілітація алкоголіків в наркологічному центрі “ALTERA” в Миколаїві – це тривалий курс медикаментозного лікування, в поєднанні з психологічною допомогою і соціальною адаптацією алкозалежної. Лікування вважається успішним, якщо людина після лікування в клініці відновив свою соціальне життя, налагодив сімейні та професійні відносини і заново навчився жити тверезим життям, без спиртного, і знаходиться в такому стані тривалої ремісії довгий час.

Психологічна робота над опрацюванням проблеми алкогольної залежності допоможе пацієнту клініки визнати свою тягу до алкоголю, визначити її причину і негативні наслідки вживання, навчити його вольовому протистояння хвороби.

У клініці “ALTERA”, метою діяльності якої є надання наркологічної допомоги людям із залежністю, багато уваги приділяється роботі з родичами залежних. Часто між залежною людиною і його родичами виникають деструктивні в психологічному сенсі взаємини – співзалежність. Допомога співзалежних є однією з найважливіших задач діяльності психологів і психотерапевтів, які працюють з залежними людьми.

Повернення до повноцінного життя осіб з наркотичною або алкогольною залежністю можливо завдяки комплексному підходу лікарів клініки “ALTERA” до лікування. Лікарі клініки використовують перевірені і найбільш надійні медикаментозні і ефективні психотерапевтичні методики для лікування осіб з нарко- та алкозалежністю.