Uk Uk

Сьогодні алкоголізм і наркоманія – це широко поширена проблема, яка не звертає увагу на вік або соціальний стан людини. Будь-які неприємності в сім’ї або на роботі, фінансові проблеми або депресії можуть стати причиною виникнення залежності. Щоб допомогти близьким повернутися до здорового та активного життя важливо своєчасно почати лікування залежностей (Луцьк), яким займаються фахівці центру Altera.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Як проходить лікування залежності?

  Домашнє лікування залежностей не показало свою ефективність. Хворій людині важко боротися з недугою самостійно, а близькі не можуть надати кваліфіковану допомогу. Своєчасне звернення в клініку – запорука успішного одужання з мінімальними втратами для організму. Тільки перебування в стаціонарі під постійним контролем професіоналів зможе дати позитивний ефект.
  Наш наркологічний центр в Луцьку пропонує комплексне лікування залежностей, яке складається з декількох етапів:

  1. Первинна консультація, але якої нарколог розмовляє з пацієнтом, розбираючись в причинах появи залежності. Важливо, щоб людина сама усвідомлював свою проблему. У такому випадку лікування пройде з більшою ефективністю.
  2. Детоксикація. За весь час вживання шкідливих речовин в організмі накопичилося безліч отрут і токсинів. Повністю позбавитися від них можна за допомогою крапельниць.
  3. Реабілітація. Самий складний і довгий етап, який включає в себе медикаментозне і психологічне лікування. Фахівці допомагають хворому боротися з ламанням і поступово позбавляють його від залежності.
  4. Адаптація до нормального життя. Часто під впливом алкоголю і наркотиків люди стають асоціальними, втрачають роботу і т.д. Наше завдання – повернути пацієнтові віру в себе і допомогти йому заново почати жити!

  Особливості роботи клініки Altera

  Реабілітаційний центр (Луцьк) Альтера – це сучасний підхід, який дозволяє позбавити пацієнта від алкогольної або наркотичної залежності і повністю відновити організм. Схема лікування розробляється в залежності від кожного конкретного випадку. Ми гарантуємо комфортне перебування в клініці і постійну підтримку співробітників.
  Альтера – найкраща наркологічна клініка в Луцьку. Сучасне обладнання, чуйний контроль фахівців, сотні хороших історій від пацієнтів, досвідчені лікарі та індивідуальний підхід дозволяють викинути алкоголь і наркотики з життя назавжди!