Uk Uk
Центр лікування залежностей ALTERA в Києві

Таке важке і погано піддається лікуванню захворювання, як залежність від психоактивних речовин – вимагає великого курсу лікування, яке можна пройти тільки в вузькопрофільному медичній установі, такому, як наркологічна клініка “ALTERA” в Києві. В умовах клініки люди із залежністю одержують високопрофесійну наркологічну допомогу, що дає їм шанс повернутися до свого колишнього життя, в якій немає місця для наркотиків або алкоголю.

Наркологічна допомога в Києві – це ефективний курс реабілітації для пацієнтів; детоксикационная терапія; виведення зі стану абстиненції; медичний моніторинг фізичного та психологічного стану; психологічна допомога; контроль над повною ізоляцією пацієнта від психоактивних речовин.

Цілодобове спостереження медичного персоналу, сучасне обладнання, комфортні умови перебування для пацієнтів – ось що виділяє нашу наркологічну клініку в Києві серед інших подібних медичних установ.

Наш реабілітаційний центр для лікування наркоманії в Києві – це можливість стаціонарного лікування під наглядом лікарів, з наданням повного спектру послуг з наркологічного профілю. Лікування в умовах клініки краще лікування в домашніх умовах. Ефективність проведеної терапії буде вище завдяки тому, що в будь-який момент, коли залежність нагадає про себе тягою до наркотиків, поруч будуть лікарі і медсестри, готові допомогти подолати важку кризу і полегшити стан пацієнта за допомогою медикаментозної підтримки.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Соматичне лікування і психотерапія осіб з залежністю проходять в комфортабельній наркологічній клініці в Києві, де рівень сервісу підійде навіть самим вимогливим клієнтам. Лікарі клініки “ALTERA” в Києві практикують персональний підхід до кожного клієнта, підбирають індивідуальну схему лікування.

    Лікування наркоманії вимагає не тільки використання лікарської терапії, а й застосування методів психологічного лікування, оскільки залежність від наркотиків має психофізіологічний характер, а значить, потребує лікування обох сфер здоров’я людини – фізичної і психологічної. Клініка “ALTERA” здійснює лікування наркоманії в Києві і інших містах вже багато років. І більшість наших пацієнтів знаходяться в тривалій «зав’язці», що свідчить про ефективність підібраних нами методів лікування.

    Традиційні методи лікування – це внутрішньовенне вливання підтримують і поживних розчинів, детоксикаційні заходи, індивідуально підібрані препарати для поліпшення сну, для зняття стресу і тривожності, а також методики фізичних відновлювальних процедур і психокорекції.

    Лікування алкоголізму в Києві здійснюється досвідченими лікарями, сертифікованими психіатрами і наркологами, психотерапевтами. Персонал клініки “ALTERA” – це професіонали, завдяки яким тисячі залежних людей отримали шанс на тверезе життя без психоактивних речовин.

    Багато з тих, у кого є залежність від наркотиків чи алкоголю – закривають очі на свої проблеми зі здоров’ям, не бажаючи визнавати наявність хвороби і неможливість позбавитися від неї самостійно. Лікарі клініки “ALTERA” в Києві проводять попередні бесіди з пацієнтами, роз’яснюючи їм необхідність повноцінного лікування в наркологічному закладі.