Uk Uk
Центр лікування залежностей ALTERA в Кишиневі

Наркологічна допомога, що надається фахівцями клініки “ALTERA”, поширюється на 20 міст України та Молдови. У кишинівському філії клініки “ALTERA” допомагають людям з алкогольною або наркологічної залежністю вилікуватися, стати повноцінним членом суспільства, а також допомагають родичам залежних людей, надаючи їм психологічну підтримку.

У наркологічній клініці “ALTERA” застосовуються найбільш ефективні методики для лікування алкоголізму і наркоманії. Наркологічна допомога в клініці “ALTERA” складається з декількох стадій, заснованих на актуальних і дієвих методах лікування: детоксикація організму і нейтралізація впливу наркотичних речовин на органи і тканини, зняття ломки, купірування ознак абстинентного синдрому, психологічна реабілітація.

Багато пацієнтів, які потрапляють на лікування від наркоманії в клініку “ALTERA” в Кишиневі під тиском родичів, не усвідомлюють необхідності лікування від залежності і не визнають своє захворювання, заперечуючи залежність. Вони погоджуються тільки на проведення підтримуючої терапії, спрямованої на поліпшення фізичного самопочуття і зниження постабстинентного синдрому. Однак таке лікування допоможе тілу пацієнта, але не його психіці, так як тяга до наркотиків нікуди не зникне.

Повний оздоровлення можливо тільки коли медикаментозної терапії супроводжує психологічна. Спілкування в групах тверезості, де власним досвідом і переживаннями діляться колишні наркозалежні, індивідуальна психотерапія, консультації у психолога – все це допоможе пацієнту закріпити його установку на тверезість і підтримати його вольові зусилля щодо відмови від наркотиків.

Велике значення має психодіагностичне дослідження, під час якого психологи розробляють індивідуальні плани для пацієнта, спрямовані на поліпшення його психологічний стан, на відновлення нормального режиму сну, на усунення депресивних симптомів.
Психологічна реабілітація – це завершальний етап лікування наркоманії. Якщо пацієнт не змінить своє ставлення до наркотиків і не бажає жити тверезим життям, то після лікування, потрапляючи в свою звичайну середу, він знову почне вживати. На цьому етапі лікування людина вчиться протистояти бажанням прийняти дозу. Також він вчиться знову жити в суспільстві, йому допомагають з адаптацією і соціалізацією.

Алкоголізм, як і наркоманія, це психофізіологічна залежність, яка веде до незворотних наслідків. Лікування від алкоголізму вимагає великих зусиль і часу. Лікуванням алкоголізму в Кишиневі багато років займаються лікарі-наркологи клініки “ALTERA”. Багато з наших пацієнтів пройшли за цей час курс лікування і реабілітації від алкозалежності, і велика частина з них знаходяться в ремісії, тобто зовсім не вживають алкоголь.

Пройшовши курс лікування від алкоголізму або наркоманії під контролем досвідченого медичного персоналу клініки “ALTERA” в Кишиневі, Ви або ваш родич знайдете шанс на нормальне життя без залежності і без психоактивних речовин.

Лікування в нашій клініці проходить на умовах анонімності. Ми гарантуємо повну конфіденційність.