Uk Uk
Лікування залежності від cпайсiв і солей

Чинними речовинами спайса (курильної суміші) є синтетичні каннабіоіди, за своєю дією аналогічні тетрагідроканабінолу, який має рослинне походження. Саме тетраканнабіол є основною речовиною, що надає наркотичну дію на людину після куріння марихуани. Спайс є відносно новим видом наркотику, який спочатку потрапив на ринок під виглядом пахощів. В даний час спайс заборонені в більшості країн, але, як і будь-який наркотик, їх легко можна дістати на наркоринку.

Солі – це назва наркотику мефедрону, який за своїм виглядом дійсно нагадує сіль для ванн. Кристали солі подрібнюють і курять або вдихають. Якщо одна з головних небезпек внутрішньовенного введення наркотичного засобу в організм полягає в тому, що можна заразитися гепатитами або ВІЛ, то при палінні / вдиханні синтетичних наркотиків розвивається миттєва (з першого прийому) і найсильніша залежність, і проявляється вкрай токсичну дію на мозок, органи і тканини. Необоротно страждає когнітивна сфера – погіршується пам’ять, порушується здатність логічно мислити. Традиційні способи виявлення наркотичних засобів в біологічних рідинах сіль не виявляють, зате досвідчений лікар-нарколог здатний визначити сольового наркомана навіть за зовнішнім виглядом.

Офіційна абревіатура, що позначає солі – МДПВ (або метілдіоксіпіровалерон), а неофіційно їх називають «СНІД», через те, що діють вони дуже швидко, буквально через чверть години після вживання наркотику (англ. Speed ​​- швидкість).

Солі куди більш токсичні, ніж опіати, і швидко призводять до розумової і фізичної деградації. Вони впливають на епіфіз, який відповідальний за вироблення серотоніну і біоритми організму. Вироблення серотоніну викликає відчуття радості, позитивні емоції. Але у великих дозах він негативно впливає на нейрони. З’являються проблеми зі сном, довгий неспання виснажує ресурси організму, виникає дратівливість і навіть агресія, виникають панічні атаки.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Дуже часто настає передозування сіллю, і тільки миттєве надання медичної допомоги зможе запобігти летальному результату.

    Реабілітація наркозалежної людини після вживання солей і Спайс триває довго. На жаль, синтетичні наркотики надають куди більш руйнівну дію на організм, ніж «чисті» наркотики на кшталт героїну. Героїнові наркомани, тривалий час вживають чистий продукт, куди більш збережені в інтелектуальному сенсі, ніж сольові наркомани. За статистикою, найчастіше солі і спайс вживає молодь.

    Складність лікування від сольовий залежності пояснюється тим, що солі не тільки викликають значно сильніші органічні порушення, а й здатні накопичуватися в тканинах і чинити негативний вплив навіть після того, як людина кинула їх вживати. Для хоча б мінімального поліпшення стану організму потрібно тривала реабілітація з індивідуально підібраною програмою медикаментозної терапії.

    Допомогти впоратися з важкою залежністю можуть фахівці центру реабілітації та лікування осіб з наркотичною залежністю. Солі та спайс, на жаль, дуже легко дістати, і людину, що стала на шлях одужання від залежності, чекає багато спокус. Простий детоксикацією організму і базовим курсом терапії тут не обійтися, потрібно тривала психологічна робота над проблемою, тобто курс лікування повинен бути всебічним і повним.