Uk Uk
Виведення із запою

Запій вважається багатоденне вживання спиртного, коли алкоголік намагається зняти болісні симптоми похмілля новою порцією алкоголю. Зазвичай запій відповідає другій і третій стадії алкоголізму. Тривалість його різниться в кожному індивідуальному випадку – від декількох днів до декількох місяців.

Алкоголік вже не відчуває задоволення від стану сп’яніння. Страждають в першу чергу органи, що відповідають за детоксикацію, виведення непотрібних речовин з організму, фільтрацію отрут, що утворюються під час розпаду етанолу – печінку, нирки. Високе навантаження на ці органи викликає підйом артеріального тиску. Порушується робота серця, шлунково-кишкового тракту. Порушується робота мозку.

Запій викликає виснаження всіх ресурсів організму. Самостійно вийти із запою практично неможливо – етанол міститься в клітинах і тканинах органів, організм звикає до нього, і без нього вже не може функціонувати. Наркологи можуть за допомогою правильно підібраних медикаментів усунути симптоми похмілля, очистити організм від токсинів, і плавно вивести із запою, забезпечуючи нормальну роботу органів і систем за допомогою підтримуючої терапії.

Наркологи можуть допомогти людині вилікуватися тільки за умови його добровільного усвідомленої згоди. В іншому випадку, позбувшись від симптомів жорсткого похмілля і поліпшивши фізичне самопочуття після детоксикації, алкоголік відразу ж після того, як виявиться поза стінами наркологічної клініки, може почати пити знову. Якщо алкозалежних людей все ж прийняв рішення кинути вживати алкоголь, то звернувшись в наркологічну клініку, він отримає кваліфіковану допомогу лікарів.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Перший етап виведення з запою – комплексне обстеження і зняття інтоксикації організму, лікування абстинентного стану. Для цього застосовуються: вітамінні засоби, снодійні та седативні препарати, поживні розчини, розчини для підтримки водно-лужного балансу організму.

    У важких випадках потрібно так звана екстракорпоральна детоксикація – це проведення очищення крові поза середовищем організму, після чого її переливають пацієнтові назад. Це швидкий і ефективний спосіб допомогти при тяжких формах захворювань. Виконання процедури екстракорпоральної детоксикації проводиться під суворим наглядом медичного персоналу.

    Для запобігання абстинентного синдрому, неминуче виникає при скасуванні вживання алкоголю, наркологи призначають антидепресанти, гепатопротектори (для підтримки роботи печінки), нейролептики (для усунення тривожності і стресу), транквілізатори, протисудомні препарати, вітаміни.

    Після виведення з запою в умовах наркологічного стаціонару лікарі проводять психологічну і фізіологічну реабілітацію пацієнта. Само по собі зняття інтоксикації і виведення з запою зовсім не означає, що людина втратить тягу до алкоголю. Тому, щоб закріпити лікувальний ефект і допомогти людині усвідомити необхідність тверезого життя для збереження свого здоров’я і життя, йому рекомендують отримати психотерапевтичну допомогу.

    Після виведення з запою, лікарі призначають підтримуючу терапію, покликане налагодити роботу нервової і серцевої систем, органів травлення. Всі ці медикаментозні засоби в поєднанні з психотерапією допоможуть людині назавжди позбутися від алкогольної залежності.