Uk Uk
Лікування героїнової залежності

Героїн – це напівсинтетичний опиат, один з найпопулярніших наркотиків, що відрізняються високою швидкістю розвитку залежності від нього. Страждаючі від героїнової залежності люди навіть при повному усвідомленні своєї проблеми і палке бажання позбутися від неї часто витрачають на це роки. З залежністю неможливо впоратися самостійно – потрібна допомога кваліфікованих фахівців в області наркології.

На початку минулого століття героїн як похідний морфіну (знеболюючий засіб) застосовували в медицині. В середині XX століття було доведено, що героїн загрожує здоров’ю і життю приймають його людей, оскільки викликає звикання до нього і важкі негативні наслідки для здоров’я.

Незважаючи на те, що вже не одне десятиліття в Україні проводиться на державному рівні популяризація інформації про шкоду наркоманії, все одно кількість наркозалежних по зафіксованим статистикою даними (які є неповними, адже не кожен наркоман потрапляє на облік) не знижується настільки, щоб можна було це назвати позитивною тенденцією зниження рівня наркоманії. Багато людей, навіть знаючи про шкоду наркоманії, безтурботно і безвідповідально вважають, що їх не торкнеться залежність, незважаючи на вживання наркотику, і в будь-який момент вийде «зіскочити». На жаль, це не так. Механізм розвитку залежності у всіх людей однаковий, і кожен, хто хоч раз спробує героїн або інший наркотик, ризикує стати залежним від нього.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз




    Позбутися від фізичної залежності організму допоможе медикаментозна терапія, що включає в себе детоксикаційні заходи і підтримуючу терапію, спрямовану на відновлення правильного функціонування систем та органів, пошкоджених негативною дією потрапляє всередину організму наркотику. Медикаментозна підтримка пацієнта також включає в себе заходи, спрямовані полегшення його фізичного стану під час ломки. Ломка, або синдром відміни – хворобливе, вкрай важкий стан, під час протікання якого наркозалежний чоловік може не витримати і зірватися, знову вжити наркотик, аби закінчити ці нестерпні фізичні страждання і муки.

    Труднощі лікування героїнової залежності полягає ще і в тому, що первинні ейфорічностью відчуття після прийому наркотику, що виникають із-за масованого дії опиата на нервову систему і групи рецепторів, настільки яскраві і приємні, що психологічно людині дуже важко від них відмовитися. На контрасті з відчуттям легкості, щастя і свободи реальний світ сприймається таким сірим і похмурим, що в сукупності з хворобливими відчуттями подальшої ломки призводить до сильного психологічного дисонансу.

    Справитися з тим, що наркозалежному людині буде відчайдушно хотітися повернути собі відчуття ейфорії і радості, медикаментозна терапія не зможе. Тут потрібна психологічна допомога. Завдяки індивідуальній чи груповій психотерапії наркозалежний чоловік зможе прийняти себе таким, яким він є, що є визнанням своєї проблеми і першим кроком до її вирішення – лікуванню від наркоманії.