Uk Uk
Центр лікування залежностей ALTERA в Івано-Франківську

Клініка ALTERA надає наркологічну допомогу в Івано-Франківську для людей з нарко- та алкозалежністю. Колектив наших лікарів – це злагоджена команда фахівців високої кваліфікації, завдяки яким тисячі людей вилікувалися від своєї залежності. Наркологічні послуги в Івано-Франківську представлені не тільки нашою клінікою, але саме ALTERA вважається однією з кращих завдяки високому рівню сервісу і якості медичних послуг.

Наркологічна допомога в Івано-Франківську включає в себе наступні етапи:

  • Роз’яснювальні бесіди з пацієнтом і його родичами, консультування, роз’яснення необхідності лікування від залежності.
  • Комплексна діагностика стану пацієнта.
  • Проведення детоксикаційних процедур.
  • Призначення препаратів для підтримки організму, сприяють її фізичному відновленню; препаратів для поліпшення роботи нервової і серцево-судинної системи, для налагодження циркадних ритмів.
  • Усунення симптомів похмілля, ломки; виведення з запою.
  • Психологічна допомога для реабілітанта і його родичів з метою полегшення психологічного стану пацієнта і гармонізації сімейних і міжособистісних взаємин, ресоціалізація пацієнта після закінчення курсу лікування, відновлення соціальних навичок, втрачених під час хвороби.

Програми лікування наркоманії в Івано-Франківську в різних клініках застосовуються різні, оскільки у кожного лікаря є свої напрацювання і методики, ефективність яких підтверджена власним практичним досвідом. Вони відповідають всім найактуальнішим вимогам і стандартам наркології в Івано-Франківську.

Всі вживані методики лікування наркоманії по області їх впливу на людину можна поділити на два типи: фізіологічні та психологічні. Лікарі клініки ALTERA не тільки використовують перевірені методики, але розробляють свої власні, керуючись багатим клінічним досвідом і багаторічним спостереженням пацієнтів з наркозалежністю.

Лікування алкоголізму в клініці ALTERA в Івано-Франківську здійснюється не тільки в стаціонарних, але і в домашніх умовах.

Для багатьох наших пацієнтів це найзручніший спосіб отримання лікування. Але лікарі вважають, що краще все ж отримати повний курс реабілітації і пройти відновну терапію на базі клініки, оскільки тільки в цьому випадку можна гарантувати постійний моніторинг фізичного стану пацієнта завдяки цілодобовому чергуванню персоналу клініки.

Наркологічна клініка ALTERA гарантує, що лікування та консультування наших пацієнтів абсолютно анонімне і конфіденційне.

Багато людей із залежністю не бажають звернутися за допомогою, оскільки вважають, що проблема залежності не настільки серйозна, і вони в будь-який момент можуть кинути приймати алкоголь або наркотики. Лікар-нарколог на запрошення родичів залежної людини може провести з ним роз’яснювальну бесіду, пояснивши природу залежності і її наслідки для здоров’я і життя людини. Можливо, після цього алко- або наркозалежна людина змінить свою думку і вирішить пройти курс лікування, який приведе його до тверезого способу життя.