Uk Uk
Центр лікування залежностей ALTERA в Оргеєві

Реабілітаційний центр “ALTERA” в Оргеєві – це шанс для людей з алкогольною та наркотичною залежністю почати нове життя. Лікування від залежності є вкрай складним завданням, виконати яку під силу тільки досвідченим і кваліфікованим лікарів-наркологів, які мають багаторічний профільний стаж роботи.

Наркоманія і алкоголізм – це не тільки медичні, а й соціальні проблеми, оскільки вони зачіпають всі оточення залежної людини. Боротися з проблемою залежності не під силу одній людині.

На допомогу наркозалежному людині прийде доброзичливий і уважний персонал клініки “ALTERA”. Розроблений нашими фахівцями курс реабілітації не тільки поліпшить самопочуття і поправить фізичний стан організму пацієнта, але і відновить психологічне здоров’я, що є необхідним чинником успішного лікування.

Наркологічна допомога в місті Оргеєв представлена ​​не тільки нашою клінікою, але саме в клініці “ALTERA” завдяки індивідуальному підходу до кожного з наших пацієнтів і наявності власних напрацювань в сфері лікування наркозалежності, шанси на одужання дуже високі. Лікування в стінах нашої клініки не викличе стрес у пацієнта, оскільки ми створили максимально комфортні умови для проживання пацієнтів, а також обладнали клініку найсучаснішим медичним обладнанням.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Наркологічна допомога в Оргеєві для Вас або ваших родичів, надана на високому професійному рівні нашими фахівцями, дасть можливість круто змінити своє життя. Щоб поміняти життєві цінності і світогляд, знайти мотивацію рухатися далі, розвиватися в професійному сенсі – потрібно повністю відмовитися від наркотиків і алкоголю, від усього, що робить свідомість зміненим.

    Дуже часто психологам, чия діяльність полягає в наданні допомоги людям із залежністю, доводиться працювати з співзалежних відносинами. Це деструктивні взаємини, що виникають в сім’ї, де є наркозалежний чоловік. Родич наркозалежного помилково приймає на себе відповідальність за вчинки наркомана, відчуваючи свою провину, і намагається контролювати його дії. Ці хворобливі взаємини піддаються корекції на психологічному рівні, проте своїми силами, без допомоги психолога, тут не обійтися. Фахівці клініки “ALTERA” нададуть психологічну допомогу і підтримку співзалежних членам сім’ї і допоможуть вирішити проблеми особистісних взаємин.

    Лікування алкоголізму в Оргеєві в клініці “ALTERA” здійснюється на найвищому рівні. Терапія починається з того, що лікарі-наркологи знімають симптоматику абстинентного синдрому і проводять детоксикаційну терапію, щоб очистити організм від залишків розпаду етанолу. Потім слід підтримуюча терапія, покликана поліпшити самопочуття і фізичний стан організму: вітаміни, поживні розчини для внутрішньовенного введення, гепатопротектори для підтримки функції печінки.

    Не можна залишати залежного один на один зі своєю хворобою. Необхідно звернути людини на шлях одужання, порадити йому пройти курс реабілітації. Підтримка та турбота родичів в даному випадку неоціненна.