Uk Uk
Виклик нарколога додому

Якщо у Вас або ваших родичів з’явилися проблеми з алкоголем або наркотиками, то необхідно терміново звернутися до фахівців відповідного профілю, щоб отримати кваліфіковану медичну допомогу. Найкращим рішенням буде пройти курс стаціонарного лікування в наркологічній клініці, де можливий цілодобовий моніторинг стану пацієнта.

Приватна наркологічна клініка “ALTERA” оснащена найсучаснішим медичним обладнанням, а умови перебування для пацієнтів створені максимально комфортними та зручними. Медичний колектив клініки “ALTERA” – це команда професіоналів, що мають величезний досвід роботи в сфері наркології.

Клініка “ALTERA” пропонує не тільки стаціонарне лікування, але і лікування в домашніх умовах. Виклик нарколога на будинок для надання своєчасної наркологічної допомоги пацієнтам із залежністю – це одна з затребуваних послуг, яку ми надаємо своїм пацієнтам. Бригада медичних працівників може приїхати додому до пацієнта в будь-який зручний для нього час.

Лікування пацієнтів з наркотичною алкогольною залежністю на дому має свої переваги, хоча краще все ж надання пацієнту допомоги в стаціонарних умовах. Якщо пацієнт з яких-небудь причин не може переміщатися; якщо родичі хочуть, щоб лікування здійснювалося у них на очах; або ж якщо пацієнт знаходиться у важкому стані, що вимагає надання медичної допомоги, і при цьому не бажає вирушити в клініку на лікування, то доцільно буде викликати нарколога на будинок.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Нарколог допоможе вивести залежної людини з критичного стану; зніме важкі симптоми абстиненції; проведе детоксикаційні заходи; виведе з запою; надасть розгорнуту професійну консультацію і дасть рекомендації щодо виходу з алкогольної або наркологічної залежності; призначить медикаментозні засоби для поліпшення сну, травлення, для зняття тривожного і депресивного стану, для підтримки серцево-судинної і нервової систем.

    Нарколог, який приїхав додому, проведе роз’яснювальну роботу з пацієнтом, щоб переконати його в необхідності повноцінної реабілітації, проведе бесіду з його родичами. Якщо пацієнт дасть добровільну згоду на подальше лікування, значить, є великий шанс вилікуватися від залежності.

    У домашній обстановці пацієнту буде морально легше переносити лікування, і він швидше буде йти на поправку.

    Своєчасно надана компетентна наркологічна допомога допоможе уникнути летального результату в разі настання важкого стану (ломка, похмілля). Виклик нарколога на будинок забезпечує повну конфіденційність і анонімність для пацієнта. Це є значною перевагою лікування на дому, так як багато хто з пацієнтів побоюються соціального осуду і хочуть, щоб навіть сторонні люди не могли дізнатися про їхню залежність.

    Персонал клініки “ALTERA” багато років допомагає людям з алкогольною чи наркотичною залежністю. Тисячі людей пройшли курс лікування в “ALTERA” в стаціонарних і амбулаторних умовах, на дому, і у багатьох з них спостерігається стійка ремісія, оскільки вони ведуть тверезий спосіб життя, не вживаючи наркотики або алкоголь.