Uk Uk
Центр лікування залежностей ALTERA в Черкасах

Клініка “ALTERA” в Черкасах займається наданням наркологічної допомоги за найвищими світовими медичним стандартам. Лікарі клініки, професіонали наркологічної та психологічної області, надають свою допомогу не тільки людям з алкогольною чи наркотичною залежністю, а й їхнім родинам, яким потрібна психологічна підтримка, особливо, якщо мова йде про співзалежних відносинах.

Відома наркологічна клініка в Черкасах “ALTERA” – це реальний шанс позбутися від алкогольної або наркотичної залежності.
Ігроманія, алкоголізм чи наркоманія – це надзвичайно серйозні проблеми суспільства. Ці залежності можуть виникнути у кого завгодно. Стереотип, що наркоманією страждають тільки маргінали або вихідці з неблагополучних сімей, давно вже не актуальний. Серед благополучних молодих людей з вищою освітою, з роботою, наркоманія зустрічається, на жаль, досить часто.

У людини із залежністю критичність сприйняття знижується, і часто він іскріння вважає, що у нього немає жодної проблеми, і лікування йому не потрібно. Лікарі клініки “ALTERA” пропонують лікування наркоманії в Черкасах в стаціонарних умовах і на дому. Лікування в стаціонарі клініки краще лікування вдома, але якщо наркоман вважає, що йому лікування не потрібно і він не хоче звертатися в клініку, то можливо, варіант лікування вдома його влаштує.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Перший етап лікування наркоманії – це очищення організму від залишків розпаду наркотиків, від токсинів; проведення підтримуючої терапії; проведення симптоматичної терапії для усунення проявів ломки. Якщо пацієнт погодиться хоча б на цей короткий курс лікування, то йому стане значно легше в фізичному плані, і можливо, він прислухається до порад і роз’яснень лікаря-нарколога, що рекомендує повний курс реабілітації. Без усвідомленої згоди на надання наркологічної допомоги, лікування буде не дуже ефективним. У цьому випадку воно дозволить поліпшити фізіологічний стан організму, але не знизить тяги до наркотику.

    Лікарі-наркологи в Черкасах, багато років допомагають людям із наркотичною залежністю вилікуватися, застосовують у своїй професійній діяльності різні методики, дія яких заснована на різних сферах психології, наркології. Висока кваліфікація наркологів в клініці “ALTERA”, великий досвід роботи з залежними людьми, ефективні методики реабілітації є головними факторами успішного лікування наркоманії в Черкасах.

    Якщо Вам або вашим родичам потрібна допомога в лікуванні алкоголізму в Черкасах – звертайтеся в нашу клініку. Наш персонал роз’яснить, як буде проходити той чи інший етап лікування, проведе комплексного обстеження пацієнта, встановить цілодобове спостереження за станом пацієнта. Лікування алкоголізму в умовах клініки буде максимально комфортним, без болю і стресу.

    Клініка “ALTERA” отримала заслужено високу репутацію серед медичних установ подібного профілю, багато в чому завдяки спеціально розробленої комплексної терапії, що сприяє не тільки фізичної реабілітації залежної людини, але і його моральному і соціальному відновленню.