Uk Uk
Центр лікування залежностей ALTERA в Вінниці

Робота колективу наркологічної клініки “ALTERA” спрямована на надання наркологічної допомоги людям з алкогольною чи наркотичною залежністю. Наші лікарі застосовують перевірені діагностичні та терапевтичні методи для лікування наркологічної патології. Застосування медикаментозних препаратів і немедикаментозних засобів психологічної корекції дозволяє ефективно усунути тягу до психоактивних речовин, як на фізіологічному, так і на психологічному рівні.

Спеціалізована наркологічна допомога в Вінниці представлена ​​цілим спектром послуг, спрямованих на лікування пацієнтів від залежності: діагностика та обстеження пацієнтів; призначення детоксикаційної терапії; купірування фізіологічних ознак абстиненції, ломки; медикаментозна підтримка організму; виведення з запою; а також психологічна допомога, психотерапія. Персонал клініки “ALTERA” відрізняється ввічливістю, дружелюбністю, готовністю йти назустріч побажанням пацієнтів.

Клініка “ALTERA” довгі роки займається реабілітацією осіб з алкоголізмом і наркоманією в Вінниці. Багатий клінічний досвід і роки спостережень за перебігом залежності і лікуванням від неї дає можливість нашим фахівцям стверджувати, що вилікувати залежність можна, якщо тільки є усвідомлене і осмислене бажання пацієнта зробити це. В іншому випадку все лікування зведеться до усунення фізіологічних порушень роботи організму, що виникають через деструктивного впливу психоактивних речовин.

Лікування наркоманії в Вінниці в умовах наркологічної клініки “ALTERA” організовано на високому професійному рівні. Наші лікарі практикують індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Реабілітація наркозалежних в Вінниці здійснюється досвідченими лікарями – сертифікованими наркологами, а також психотерапевтами.

Лікування алкоголізму є таким же складним процесом, як і лікування наркоманії, тому що природа у цих захворювань одна – психофізіологічна. Залежність поширюється не тільки на тілесну сферу, а й на психологічну. Організм звикає отримувати відчуття від зміненого стану, і відновити колишнє ясне свідомість, вільний від впливу психоактивних речовин, дуже складно.

У нашій клініці також здійснюється проведення активної роботи щодо соціальної адаптації (ресоціалізації) пацієнтів.

Саме відновлення соціальних навичок і налагодження комунікації стане основою нової тверезого життя пацієнта.

Лікарі нашої клініки займаються найскладнішими випадками алкоголізму і наркоманії. І хоча результат лікування не може бути гарантований, навіть беручи до уваги всі можливості сучасної наркології, але шанс є завжди. І чим сильніше бажання пацієнта кинути вживання алкоголю або наркотиків, тим вище буде ефективність лікування. Для людей, які перебувають на реабілітації в наркологічній клініці, дуже важлива психологічна підтримка і допомога психологів. Наші фахівці рекомендують пацієнтам пройти курс індивідуальної або групової психотерапії.

Фахівці клініка “ALTERA” гарантують, що лікування наркоманії і алкоголізму в Вінниці здійснюється на умовах анонімності і абсолютної конфіденційності. Ми допоможемо Вам або вашим близьким почати нове життя без наркотиків і алкоголю.