Uk Uk
Кодування від алкоголю

Ефективним способом лікування від алкоголізму є кодування, яке складається з медикаментозного впливу і елементів емоційно-стресової психотерапії, покликаної виробити рефлекс відрази до прийому алкоголю.

Кілька століть тому для лікування п’яниць від їх згубної пристрасті використовувалися народні методи – відвари трав, після яких виникало відразу до алкоголю. В середині минулого століття було з’ясовано, що речовина тетраетілтіурамдісульфід діє подібним отвращающим чином на тих, хто п’є алкоголь. З нього було синтезовано речовину дисульфирам, який входить до складу багатьох препаратів, що застосовуються в наркології для лікування від алкоголізму.

Подібна терапія алкоголізму, заснована на відчутті відрази і неприйняття, називається аверсивної.

Медикаментозні методи кодування від алкогольної залежності полягають у веденні в організм пацієнта речовин, що викликають непереносимість алкогольних напоїв.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Препарат Еспераль для кодування від алкоголізму вводиться внутрішньовенним способом або його імплантують під шкіру. Коли в крові алкоголіка міститься певна концентрація діючої речовини препарату, то при спробі прийняти всередину порцію алкоголю наступає стан сильної інтоксикації. Це відбувається тому, що діюча речовина блокує ферменти печінки, які відповідають за розпад етанолу. Препарат не знижує потягу до спиртного, але викликає фізичну непереносимість спиртного.

    Торпедо має подібне дію з препаратом Еспераль, і вводиться всередину організму аналогічним способом. Аквілонг, Вітамерц депо – підходить на термін кодування від року і довше. Часто застосовується для повторного кодування.

    MST, SIT, NIT – вводиться внутрішньовенно, внутрішньом’язово, або комбіновано. Дія приблизно таке ж, як у Еспераль або Торпедо, але зате проявляється більш виражений і тривалий ефект. Допомагає знизити тягу до вживання спиртного. Тетлонг діє на термін приблизно рік. Є досить ефективним препаратом для кодування від алкоголізму.

    Часто кодування виконується подвійним методом, що поєднує медикаментозне і психотерапевтичне вплив, для зниження тяги до алкоголю на фізіологічному і психологічному рівні, і закріплення установки на тверезий спосіб життя. Таке поєднання дає стійкий ефект підтримки тверезості, завдяки чому може підвищитися самоконтроль пацієнта над своїм станом і над тягою до спиртного. У перспективі це означає стійку ремісію алкоголізму, що і є метою лікування.
    Найбільш часто використовувані психотерапевтичні методи кодування від вживання алкоголю – методика Довженко, реконструктивна психотерапія, гіпносуггестівная і умовно-рефлекторна психотерапія.