Uk Uk
Кодування від наркотиків

Медикаментозна кодування від наркоманії – це процедура введення в організм пацієнта антагоністів, які діють як антидот на тривалий період часу. Якщо людина не вживає наркотики після кодування – антидот (протиотруту) себе ніяк не проявляє. А ось при вживанні наркотиків ефект, якого очікує закодований людина – ейфорія, зміна свідомості – відсутня.

Головний фактор успіху кодування – пацієнт повинен добровільно на неї погодитися, в іншому випадку від неї буде більше шкоди, ніж користі. Цей метод підходить для опіоїдних наркоманів (героїн, морфін, макова соломка, опій у вигляді курильних сумішей).

Кодування можна проводити тільки після ретельної детоксикації організму, коли в організмі не залишилося продуктів розпаду наркотиків. Зрозуміло, ця процедура проводиться виключно в умовах наркологічної клініки, під наглядом медперсоналу і постійним моніторингом стану пацієнта.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Перед процедурою лікар-нарколог збирає повний анамнез вживання наркотиків: стаж вживання, частота прийому, дозування. Це дуже важливо для розрахунку коректної дози антидоту. Менша доза антидоту не дасть очікуваного ефекту, а велика – може нашкодити пацієнту.

    Найчастіше кодування здійснюється методом вшивання під шкіру капсули, що містить масляний розчин налтрексона – блокіратора рецептів задоволення. Ця речовина абсолютно усуває відчуття кайфу після прийому наркотику, що робить прийом наркотику безглуздим. Але якщо пацієнт вирішить кілька разів прийняти наркотик в надії, що приємні відчуття з’являться – це загрожує йому найтяжчими наслідками.

    Капсула вшивається найчастіше в області лопатки – там, де пацієнт не зможе самостійно її витягти, якщо вирішить раптом «розкодуватися». Розчини налтрексона випускаються з різними термінами дії – 1-6 міс. Пацієнт сам вибирає той термін, на який він хоче закодуватися.

    Кодування вважається успішною, якщо протягом терміну дії налтрексону зриву у пацієнта не було. Її ефективність залежить від твердості намірів пацієнта жити тверезим життям. Найкраще цей метод діє в поєднанні з психотерапією і тривалої реабілітацією в умовах наркологічної клініки.