Uk Uk
Лікування жіночого алкоголізму

Жіночий алкоголізм зустрічається за статистикою рідше, ніж чоловічий. Втім, сам розподіл алкоголізму на чоловічий і жіночий тип носить досить умовний характер, так як психофізіологічний механізм формування залежності однаковий для і для чоловіків, і для жінок. Однак є безсумнівним фактом те, що жіночий організм гірше переносить процес алкоголізації, незважаючи на те, що найчастіше він витриваліший чоловічого і стійкіше до зовнішніх несприятливих умов.

Компульсивний потяг до вживання алкоголю, зацикленість на ньому призводять до того, що фокус уваги жінки звужується тільки до чарки, а інші аспекти її життя – соціальні, сімейні, професійні – поступово перестають її цікавити. Відбуваються органічні порушення роботи мозку, погіршується когнітивна сфера – страждає пам’ять, мислення, логіка. Алкоголізм змінює життєві цінності й устремління, замінюючи їх спрагою випивки.

Фізична і моральна деградація, токсичну дію алкоголю на системи органів призводять до різкого погіршення здоров’я. Якщо в період активного зловживання алкоголем жінка виношує і народжує дитину – з великою часткою ймовірності можна сказати, що у дитини будуть порушення розвитку, неврологічні і соматичні проблеми.

У жінок сп’яніння відбувається швидше, ніж у протилежної статі, так як фізіологічно в організмі жінки міститься на десять відсотків рідини менше, ніж у чоловіків. Через це гостра стадія алкоголізму у жінок набагато швидше переходить в хронічну.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Жінці при активному вживанні алкоголю потрібно приблизно 2 роки, щоб алкоголізм став хронічним. Чоловікам для переходу до хронічної стадії в середньому потрібно до 8 років.

    Причинами алкоголізму у жінок можуть бути стреси, органічні порушення мозку, депресії, втрати і травми. Однак, незважаючи на причини виникнення алкоголізму, він завжди розвивається по одній і тій же клінічній картині, яка добре знайома лікарів-наркологів. Саме лікарі наркологічної клініки можуть допомогти жінці вилікуватися від алкоголізму і повернутися до колишньої тверезого життя.

    Проблема полягає в тому, що для того, щоб почати лікувати хворобу, людина повинна визнати у себе її наявність. А алкоголіки часто володіють потужними психологічними механізмами заперечення і витіснення. Вони не визнають у себе проблему. Друга складність полягає в тому, що навіть близькі люди не завжди знають про те, що у жінки є проблеми з алкоголем, так як вона, інтуїтивно відчуваючи, що зловживання алкоголем – соціально неодобряемое поведінку, намагається це приховувати.

    Лікування жіночої залежності від алкоголю потрібно проводити комплексно – обстеження, детоксикація, медикаментозна підтримка організму, психологічна боротьба з потягом до алкоголю. Головний принцип лікування в наркологічній клініці – свідома відмова від спиртного. Тільки при виконанні цієї умови лікування в наркологічній клініці буде ефективним.