Uk Uk
Центр лікування залежностей ALTERA в Херсоні

На базі наркологічної клініки “ALTERA” в Херсоні здійснюється кваліфікована наркологічна допомога особам з алкогольною та наркотичною залежністю. Наша клініка багато років допомагає людям, які потребують реабілітації. Наркологічна допомога в Херсоні представлена ​​всіма необхідними клініко-діагностичними, консультативними і лікувальними послугами в клініці “ALTERA”.

Наші лікарі проводять первинні і повторні консультації для людей із залежністю, здійснюють діагностику психофізіологічного стану, уточнюють діагноз і призначають доцільне лікування. Кваліфікований персонал нашої наркологічної клініки здійснює постійний контроль над станом здоров’я пацієнтів, що перебувають на лікуванні в стаціонарних умовах, відстежує динаміку психологічного і фізичного стану.

Для тих, хто вже пройшов курс реабілітації в клініці “ALTERA” в Херсоні, ми надаємо послуги психологічної допомоги. Ті, хто вирішив жити тверезим життям без наркотиків і алкоголю, хто боїться зробити перший крок в нове життя, дуже потребують психологічної підтримки, і ми готові її надати.

Лікування наркоманії в Херсоні – це реальний шанс вилікуватися від залежності і повернути собі контроль над своїм життям. Наркоманія не лише руйнівно діє на організм людини, вона призводить до порушень вольової сфери. Тобто вчинками залежної людини керує вже не він сам, а спрага наркотичного сп’яніння.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Лікування в наркологічній клініці “ALTERA” в Херсоні – це можливість злізти з психологічного гачка залежності і усунути тягу до наркотиків. Для цього лікарі клініки пропонують людині з залежністю лягти в стаціонар і пройти повний курс реабілітації, яка включає в себе медикаментозне лікування та психологічний супровід.

    Ефективність терапії залежить від двох чинників – від кваліфікації лікарів, які надають наркологічну допомогу, і від усвідомленого і осмисленого згоди пацієнта на лікування.

    У клініці “ALTERA” в Херсоні працюють фахівці наркологічної та психологічної сфери, багато років займаються лікуванням людей із залежністю. Велика частина колишніх пацієнтів клініки “ALTERA” в Херсоні знаходяться в тривалій і стійкій ремісії, і в їх житті більше немає місця залежності.

    Лікування алкоголізму в Херсоні в умовах наркологічної клініки “ALTERA” організовано на високому рівні. Надання наркологічної допомоги в нашій клініці побудовано на принципах професіоналізму та індивідуального підходу до кожного пацієнта. Наші лікарі здійснюють наступну допомогу алкозалежним: виведення з запою, зняття абстинентного синдрому, лікування алкогольного делірію, кодування.