Uk Uk
Центр лікування залежностей ALTERA у Дрокії

Залежність від алкоголю або наркотиків – це страшна хвороба, що роз’їдає і тіло, і психіку людини. Кожна нова доза погіршує здоров’я, через кожної нової чарки деградує особистість.

Лікування залежності є багатоетапним і складним процесом, який під силу тільки досвідченим і висококваліфікованим лікарів-наркологів. У клініці “ALTERA” працює колектив фахівців, багато років займаються наданням наркологічної допомоги у Дрокія. Наші лікарі володіють багаторічним досвідом роботи з залежними людьми. Велика кількість пацієнтів пройшли лікування і курс реабілітації в клініці “ALTERA” і отримали шанс на нове, тверезе життя, вільну від вживання психоактивних речовин.

Лікування наркоманії вимагає злагоджених зусиль медичного персоналу наркологічної клініки і пацієнта. Головне, від чого залежить успіх лікування – це усвідомлене і добровільне бажання пацієнта вилікуватися від згубної залежності. Оскільки далеко не завжди залежні люди бажають отримати наркологічну допомогу, то виникає проблема, як вмовити пацієнта на лікування. Лікарі клініки “ALTERA” можуть провести консультацію для залежної людини, роз’яснивши йому необхідність термінового лікування. При бажанні пацієнта, деякі етапи лікування можна провести в домашніх умовах.

Першим етапом лікування наркоманії є зняття ломки. Клініка “ALTERA” має найсучасніше оснащення, не тільки в плані наявності медичного обладнання останнього покоління, а й в плані наявності арсеналу кращих медичних препаратів.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Якщо пацієнт пройде тільки перший етап терапії, то він відчує поліпшення самопочуття, однак потяг до наркотиків у нього не пропаде, а значить, рецидив захворювання, зрив – неминучий. Щоб повністю вилікувати наркоманію, медична клініка “ALTERA” у Дрокія пропонує комплексний курс реабілітації, націлений на відновлення не тільки фізичного стану, а й психологічного, завдяки якому пацієнт налаштуватися на тверезий спосіб життя в довгостроковій перспективі. Методики лікування наркозалежності, використовувані в клініці “ALTERA” у Дрокія, є перевіреними на практиці, науково обгрунтованими і результативними.

    Завдяки власним розробкам фахівців “ALTERA”, комплексне лікування наркоманії в нашій клініці є високоефективним. У тих людей, хто вживає наркотики досить тривалий час, виникає така сильна фізична і психологічна залежність від них, що незалежно від наркоманії позбутися просто неможливо. Тільки допомога досвідчених лікарів-наркологів у Дрокія здатна вивести людину з цього важкого стану.

    У клініці “ALTERA” також здійснюється лікування від алкоголізму. Наші лікарі беруться за лікування навіть самих запущених випадків хронічного алкоголізму. Велике значення має стаж зловживання алкоголем. Чим менше часу людина зловживає спиртним, тим легше його вивести зі стану залежності. Хронічний алкоголізм небезпечний тим, що в організмі відбуваються незворотні зміни.

    Як і при лікуванні наркоманії, в лікуванні алкоголізму головним фактором успіху є розуміння і усвідомлення людиною своєї залежності. В цьому випадку проведена соматическая і психологічна терапія стануть головними помічниками людини на шляху абсолютної тверезості.