Uk Uk
Скільки можна алкоголю

У людей, які страждають на алкоголізм або просто перепили під час застілля, може розвиватися гикавка. Таке явище трапляється не завжди і може свідчити про надмірну концентрацію токсину в організмі. Ігнорувати симптом небезпечно, оскільки він може бути сигналом наявності серйозних аномальних змін в організмі. Оптимальним виходом із ситуації стане звернення в наш реабілітаційний центр Одеса, де хворим надають медичну та психологічну підтримку анонімно. Клініка “Altera” функціонує цілодобово, приймаючи хворих і організовуючи виїзд нарколога додому. Лікарі припиняють гикавку та інші прояви інтоксикації, забезпечують виведення із запою (за необхідності) і домагаються стабілізації стану. Повноцінне позбавлення від алкоголізму гарантує проходження психотерапевтичного курсу. 

Чому п’яна людина гикає?

Попадання в організм етилового спирту, особливо регулярне, викликає широкий спектр соматичних і психічних порушень. Найсильніше випивка впливає на ЦНС, провокуючи надмірне подразнення блукаючого нерва, який відповідає за скорочувальну функцію діафрагми. У результаті людина починає гикати, і цей процес може тривати досить довго, завдаючи серйозного дискомфорту. У людей, які страждають на алкоголізм, цей симптом може свідчити про наявність важких системних патологій. Важливо не ігнорувати гикавку, а відразу звертатися по допомогу до нарколога в Одесі, адже сама собою вона може не пройти.

Механізм появи природної та алкогольної гикавки різний. У першому випадку явище виникає внаслідок потрапляння в ШКТ надмірної кількості кисню. Процес виникає несподівано, супроводжується одночасним розслабленням діафрагми та закриттям відкритого надгортанника, що провокує характерний звук під час потрапляння повітря в легені. Якщо гикавка зумовлена алкоголізмом або похміллям, то тригером є етанол та його метаболіти. Токсичні речовини поширюються внутрішніми органами та системами, перевантажують печінку та провокують підвищений тиск на м’язи діафрагми.

Підвищений ризик розвитку небажаного наслідку розпивання алкогольних напоїв спостерігається у людей із системними захворюваннями печінки та шлунково-кишкового тракту. У них від початку порушений механізм травлення, тому будь-який стрес для організму може викликати погіршення самопочуття. Іноді з проблемою стикаються чоловіки і жінки, які не страждають на алкоголізм – так буває при сильному похмільному синдромі.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Сама собою гикавка зникає не завжди, а народні засоби замість полегшення можуть погіршувати стан. Якщо починаєте гикати після розпивання спиртовмісних речовин, бажано якнайшвидше звернутися до нарколога для консультації та детоксикації.

  Така гикавка шкідлива?

  Прийом алкоголю

  Часто до такого прояву інтоксикації ставляться недостатньо уважно, сподіваючись, що “само пройде”. Але якщо поява гикавки зумовлена серйозними соматичними збоями, то ситуація погіршуватиметься, а життя людини опиниться під загрозою. І що довше триває гикавка, то значніше навантаження на організм.

  Головні небезпеки, пов’язані з гикавкою після вживання спиртних напоїв:

  • швидкий знос внутрішніх органів, порушення їхньої працездатності;
  • наявність прихованих захворювань, які без лікування під наглядом нарколога можуть призвести до летального результату;
  • значний дискомфорт, поява проблем із засинанням;
  • підвищений ризик регулярних блювотних позивів, що призводить до виснаження і критичного ослаблення імунітету;
  • розвиток мікроінфаркту і поліневриту на тлі алкоголізму.

  Як зупинити гикавку після алкоголю?

  Методи позбавлення від порушення роботи діафрагми бувають різними. Деяким вдається поліпшити самопочуття за допомогою:

  • збільшення кількості споживаної чистої води (обов’язково без газу!);
  • вживання солодких або гірких продуктів, які прибирають спазми;
  • шляхом фізичного впливу на язик після нападу гикавки – язик необхідно злегка потягнути й утримувати в цьому стані до 5 секунд після чергового нападу гикавки;
  • використання рефлекторного методу (стимуляції блювотного рефлексу).

  Жоден з перерахованих способів не дасть результату, якщо у хворого на алкоголізм гикавка є наслідком важких фізіологічних порушень. Реальний ефект може забезпечити медикаментозне лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі з постановкою крапельниць і цілодобовим наркологічним наглядом. Усунути проблему допомагають ферментні препарати, нейролептики і міорелаксанти. Впоратися з гикавкою і пройти повноцінне лікування алкоголізму в Одесі, ціна якого буде помірною, а результат виявиться довгостроковим, пропонує наш перевірений реабілітаційний центр. Ми знаємо, як купірувати прояви похмільного синдрому і лікувати алкоголізм на будь-якій стадії, а також усвідомлюємо важливість анонімного надання послуг. Пацієнти клініки отримують якісну наркологічну допомогу цілодобово і реальний шанс одужати – телефонуйте!