Uk Uk
Центр лікування залежностей ALTERA в Чернігові

“ALTERA” – це наркологічна клініка в Чернігові, де використовуються перевірені ефективні методики для лікування алкоголізму і наркоманії.

Залежність від психоактивних речовин – це серйозна соціальна проблема, яка зачіпає не тільки тих, хто хворий, але і їх сім’ї. Наркоманія сприяє криміналізації та насильства – коли наркоману нема за що купити дозу, він здатний на будь-який вчинок, в тому числі і на такий, який може привести його до кримінального покарання.

Інша негативна сторона цього захворювання стосується медичного аспекту, зокрема, захворювань, що передаються через кров – у наркоманів, у які споживають наркотики ін’єкційним способом, знижуються гігієнічні стандарти, вони перестають бути гидливо, тому спокійно можуть використовувати один одноразовий шприц на всіх. Це призводить до збільшення поширеності форм гепатитів, ВІЛ. Ці захворювання в сукупності з виснаженням організму від фармакологічного впливу наркотику дуже швидко призводить до смерті.

Наркоманію вилікувати дуже важко, особливо, якщо в анамнезі тривалий стаж вживання. Для цього потрібна серйозна медикаментозна терапія і психологічна робота над проблемою залежності. Досвідчений і висококваліфікований лікар-нарколог може надати наркологічну допомогу людині з залежністю, але для цього буде потрібно пройти тривалу реабілітацію, заручившись згодою пацієнта на лікування. Без добровільного та усвідомленого бажання вилікуватися ефективність реабілітації буде невисокою.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Наркологічну допомогу в Чернігові надають багато приватних спеціалізовані установи. Клініка “ALTERA” є одним з таких медичних установ. Нашу клініку відрізняє не тільки високий рівень надання медичних послуг та якісний сервіс, а й індивідуальний підхід до проблем кожного пацієнта. Персонал клініки вважає це важливим фактором успіху в лікуванні наркозалежних та алкозалежних людей.

    Лікування наркоманії будується на принципах усунення потреби в наркотиках на фізичному і психологічному рівнях. Оскільки сильне компульсивний потяг до наркотиків людина самостійне побороти не може, то потрібно якомога швидше отримати наркологічну допомогу в Чернігові, поки стан фізичної і психічної деградації на тлі прийому наркотиків не призвело до незворотних наслідків.

    Лікування наркоманії в Чернігові або за кордоном, за межами України, навіть в найкращих закордонних клініках буде в будь-якому випадку неефективним, якщо пацієнт не усвідомлює необхідність відновлення здоров’я та відмови від наркотиків. Але якщо ці люди не хоче лікуватися, то його родичам не варто відразу впадати у відчай. Лікарі-наркологи в клініці “ALTERA” можуть приїхати за викликом на будинок, і провести роз’яснювальну бесіду з наркоманом, переконуючи його в потребі лікування, щоб зберегти життя і відновити здоров’я.

    Наркологічна клініка “ALTERA” також проводить лікування алкогольної залежності. Наркологи з великим досвідом роботи вельми успішно купируют симптоми алкогольної абстиненції, проводять ефективну очистку організму, що дозволяє знизити до мінімуму ймовірність розвитку важких ускладнень. В умовах клініки “ALTERA” в Чернігові пацієнти зможуть за допомогою лікарів привести в норму свої фізіологічні та психологічні параметри.