Uk Uk
Лікування метадонової залежності

Метадон є синтетичним препаратом, аналогом морфіну і героїну, що володіє аналгетичну дію. Відноситься до групи опіоїдів. Його часто застосовують в якості препарату замісної терапії при лікуванні опійної залежності. За допомогою препарату лікарі-наркологи знижують дозування наркотиків, що вживаються пацієнтом, заміщаючи їх метадоном, який знімає ломку.

Це сприяє декриміналізації наркоманії, тому що залежній людині немає потреби більше чинити протизаконні діяння, щоб добути дозу і зняти ломку, він може безкоштовно отримати препарат в наркологічному стаціонарі, де проводиться програма заміщення метадоном, під суворим контролем медперсоналу. Це означає, що поступово зменшиться кількість залежних людей, що вживають наркотик ін’єкційним способом, часто через нестерильні використані шприци, що призведе до зниження рівня зараження захворюваннями, що передаються через кров – гепатити, ВІЛ.

Наркомани, яким вдається роздобути на чорному ринку метадон, часто використовують його як звичайний наркотик. Після прийому препарату йде біль, супутня зламу, сповільнюється перебіг процесів життєдіяльності в організмі. Негативний вплив на організм у цього синтетичного опиата куди вище, ніж у інших наркотиків, і ейфорії після його прийому не спостерігається, але наркозалежні все одно його використовують.

Метадон дуже довго і не повністю виходить з організму, частина його осідає в тканинах організму, м’язах і жирі, в кістках. Ломка від метадону триває набагато довше, ніж героиновая ломка. Передозування цим препаратом набагато частіше призводить до летального результату, ніж передозування іншими опіатамі.Те, хто страждає від метадонової залежності, самостійно не зможуть позбутися від своєї проблеми. Їм потрібна допомога фахівців і курс лікування в наркологічній клініці.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Повна програма реабілітації в клініці ALTERA включає в себе не тільки медикаментозну терапію, але і роботу наркозалежного над своїм психологічним станом за допомогою групової або індивідуальної терапії. Лікарська допомога при лікуванні метадонової залежності полягає в проведенні детоксикаційних заходів, щоб вивести залишки наркотичних речовин з організму, і підтримуючої терапії, яка допоможе усунути негативні наслідки впливу метадону на здоров’я людини.

    Знаходяться в умовах наркологічного стаціонару призначають нейролептики, знеболюючі речовини, снодійні, щоб стан при синдромі відміни не було таким болісним і хворобливим для людини. Своїми силами впоратися зі зняттям симптомів відміни у наркозалежного не вийде, для цього потрібна кваліфікована медична допомога. Правильно призначена терапія допоможе полегшити самопочуття пацієнта під час ломки.

    У разі передозування метадоном, коли стан наркозалежного дуже важке і вимагає негайного надання медичної допомоги, найменше зволікання може призвести до загибелі людини.

    Метадоновая залежність – це крок у прірву, що загрожує смертю залежній людині. Допомогти видертися з цього важкого стану йому допоможуть в наркологічній клініці. За допомогою лікарів, за підтримки рідних і близьких вдасться побороти аддикцию і повернутися до нормального життя.