Uk Uk
Ресоціалізація наркозалежних

Ресоциализацией називають період лікування наркозалежної людини, протягом якого він відновлює порушені соціальні зв’язки, назад інтегрується в соціум, вчиться жити за правилами абсолютної тверезості без вживання наркотиків, формує нові цілі в житті і систему цінностей.

Адаптація колишнього наркозалежного – це складний процес, який повинен проходити під наглядом психологів, психотерапевтів. Психологічна підтримка тут грає чільну роль, без неї людині важко буде знову навчитися жити в соціумі. Цілі, які були наркозалежні ставлять перед собою в новому житті – знайти роботу, повернути прихильність друзів і близьких, заручитися їх підтримкою, налагодити сімейні стосунки.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Успішний досвід реабілітації та ресоціалізації багатьох пацієнтів, які пройшли через лікування в наркологічній клініці ALTERA показує, що назавжди покинути вживання наркотиків можливо. Робота з психологом над прийняттям себе і своєї проблеми, над вирішенням поставлених завдань, обмін досвідом з іншими колишніми наркоманами в ході групової терапії – це принесе велику користь наркозалежному, додасть впевненості в тому, що він зможе впоратися зі своєю проблемою.

  Цілі ресоціалізації:

  • Адаптація до соціального життя без вживання наркотиків.
  • Формування нового, здорового способу життя.
  • Формування почуття поваги до себе й інших людей.
  • Робота над придбанням або відновленням духовних і моральних принципів, норм, цінностей.
  • Пошук мотивації до самовдосконалення, вироблення позитивного настрою, формування цілей.
  • Розвиток сили волі для опору впливу наркотиків.

  Чим відрізняється реабілітація від ресоціалізації?

  Реабілітація – це сукупність всіх методів і способів, завдяки яким наркозалежний чоловік повертається до життя без наркотиків. Сюди входить і відновлення стану здоров’я, і ​​психологічна опрацювання проблем з метою налагодження тверезого життя. Ресоціалізація – це тільки один з етапів реабілітації, але він має колосальне значення. Роль ресоціалізації – відновлення повноцінного життя в суспільстві, і це не менш важливо, ніж відновлення фізичних параметрів здоров’я за допомогою медикаментозної терапії, фізіотерапії, і інших сучасних досягнень медицини.

  Фахівці наркологічної клініки ALTERA, багато років займаються ефективної реабілітацією і ресоціалізації наркозалежних людей, розробили спеціальну програму, поетапне проходження пунктам якої стане запорукою тверезого способу життя. До кожного пацієнта застосовується індивідуальний підхід, що враховує всі особистісні та характерологічні особливості людини. Пункти програми включають в себе прийняття своєї проблеми, усвідомлення необхідності тверезості, особистісний розвиток, вироблення способів протистояння потягу до наркотиків.