Uk Uk
Центр лікування залежностей ALTERA в Унгенi

Лікування наркоманії та алкоголізму вимагає комплексного підходу, оскільки залежність від алкоголю і наркотиків має психофізіологічний характер, а значить, впливає на людину і на соматичному рівні, і на рівні психіки. Справитися з залежністю і перемогти її самому, без допомоги профільних фахівців – практично неможливо. Тільки за допомогою досвідченого лікаря-нарколога можна успішно вилікуватися від захворювання.

Лікування алкоголізму і наркоманії в Унгень в клініці “ALTERA” здійснюється на найвищому рівні.

У Унгень лікування наркоманії здійснюють різні клініки, але саме клініка “ALTERA” може надати своїм пацієнтам всі необхідні умови для успішного проходження курсу реабілітації. У нашій клініці працює згуртований колектив професіоналів в сфері наркології. Клініка оснащена найсучаснішим медичним обладнанням. Умови проживання для пацієнтів – комфортні і затишні.

Реабілітація наркоманів – це тривалий процес, завдяки якому людина зможе повернутися до здорової колишнього життя. Без вжиття належних заходів і надання медичної допомоги, наркозалежні рідко доживають до сорока років. Курс лікування і реабілітації в наркологічній клініці в Унгень здатний допомогти людині звільнитися від згубної пристрасті. Для людини, яка хоче одужати, реабілітація в наркологічній клініці “ALTERA” – це найкращий вихід з важкого становища. Залежність – це не просто важке захворювання, це процес деградації психіки і тіла, який неминуче призведе до смерті. Так що вчасно отримана наркологічна допомога – це не просто шанс вилікуватися від залежності, це шанс вижити.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    У клініці “ALTERA” лікування наркоманії здійснюється за найвищими медичними стандартами надання допомоги. Всі етапи лікування переслідують одну мету – звільнення тіла від наркотичних токсинів і звільнення психіки від тяги до наркотиків.

    Тяга до наркотиків – той самий гачок, на який заново можуть потрапити колишні пацієнти наркологічних клінік. Якщо очистити організм, провести детоксикацію, поліпшити самопочуття людини, але при цьому не надати йому психологічну допомогу в усуненні потреби в наркотиках за допомогою групової або індивідуальної терапії, то лікування стане непотрібним, адже незабаром людина знову потрапить на гачок залежності.

    Лікування наркоманії в Унгень – це можливість повернути собі контроль над своїм життям. Поки людина приймає наркотики, то це не він керує своїм життям, а наркотики. Все підпорядковано єдиній меті – здобути дозу. Подібна деградація, коли людину нічого в житті більше не хвилює, крім дози наркотиків – це падіння в безодню, з якої не вибратися без медичної допомоги.

    Алкоголізм, як і наркоманія, це страшне захворювання, що приводить до тяжких наслідків, лікування якого вимагає великих зусиль і часу. Лікуванням алкоголізму в Унгень вже багато років займаються фахівці клініки “ALTERA”. Велика кількість людей пройшло за цей час курс лікування і реабілітації, і багато хто з них з тих пір взагалі не вживають алкоголь, оскільки твердо налаштувалися на те, щоб повернути своє життя в нормальне русло. До усвідомлення необхідності тверезості вони прийшли не відразу, але в тому, що вони все ж успішно пройшли цей нелегкий шлях лікування від алкоголізму, є чимала заслуга висококваліфікованих лікарів клініки “ALTERA”.