Uk Uk
Центр лікування залежностей ALTERA в Харкові

“ALTERA” – це наркологічна клініка для лікування алкоголізму і наркоманії в Харкові, яка використовує сучасні та результативні методики для фізичного відновлення та психокорекції стану людей із залежністю.

Комплексна реабілітація в клініці “ALTERA” – це тривалий процес, що дозволяє залежній людині стати вільним від своєї залежності. Вона включає в себе клінічну діагностику, обстеження, збір анамнезу вживання психоактивних речовин (що дуже важливо для призначення і коригування дозування ліків), процедури очищення організму від накопичуються в тканинах органів токсинів.

Реабілітація та лікування наркоманії в Харкові здійснює не тільки клініка “ALTERA”, але саме вона вже багато років користується заслуженою репутацією медичного закладу, в якому люди дійсно виліковуються від залежності, оскільки багато хто з пацієнтів клініки знаходяться в довгій і впевненою ремісії, і не потрапляють знову до нас на лікування.

Чому реабілітація наркоманів є таким тривалим процесом і чому лікуватися від наркоманії краще в умовах стаціонару, а не вдома? Тому що мета лікування – це не тільки усунення фізіологічних наслідків прийому наркотиків, але і ізоляція пацієнта з тієї загрозливої ​​середовища, в якій є спокуса (доступні наркотики, друзі-наркомани). Коли реабілітант потрапляє з захищених стінами клініки в звичайну середу, великий шанс, що хто-небудь з старого оточення знову запропонує йому спробувати наркотик.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Утримання людини від прийому наркотиків – це перший крок в психологічному лікуванні залежності. Згодом, коли фізичне здоров’я у людини поступово відновиться, він потребуватиме тільки в психологічній підтримці. Тому лікарі наркологічної клініки “ALTERA” в Харкові рекомендують пацієнтам пройти групову або індивідуальну психотерапію.

    Лікування алкоголізму, як і будь-який інший залежності, є довгим процесом, оскільки фізичне відновлення організму і усунення симптомів абстиненції – це тільки половина лікування. Не менш важливим є зняття тяги до спиртного на психофізіологічному рівні. У хронічних алкоголіків етанол настільки активно проникає в клітини і тканини, що стає частиною клітинного метаболізму, і відмовитися від його вживання людина сама не зможе. Тільки кваліфікована наркологічна допомога допоможе людині повернутися до тверезого життя.

    Масована медикаментозна підтримка органів, чиї функції порушені через негативного впливу алкоголю; потужна детоксикація для виведення залишків етанолу з організму; підтримка роботи печінки і нирок, які фільтрують отрути і токсини – важливі етапи лікування алкоголізму. Алкогольні токсини, накопичуючись, посилюють вже виникли порушення нервової, серцевої системи, органів шлунково-кишкового тракту.

    Соматичне лікування і підтримка організму – це одна з найперших і найважливіших завдань лікування алкоголізму. Лікарі-наркологи починають лікування алкоголізму після того, як пацієнт дасть свою згоду на лікування; а також проводять обстеження, клінічну діагностику, здійснюють детоксикацію, призначають медикаментозну терапію. Клініка ALTERA гарантує, що лікування наркоманії і алкоголізму в Харкові здійснюється на умовах анонімності і конфіденційності.