Uk Uk
Центр лікування залежностей ALTERA в Дубоссарах

У наркологічній клініці “ALTERA” застосовуються найсучасніші і результативні методи лікування наркотичної та алкогольної залежності. Наші методики забезпечують комплексне відновлення виснаженого психоактивними речовинами організму і індивідуальну схему лікування для кожного з наших пацієнтів. Високий професіоналізм і індивідуальний підхід до терапії залежності – ось наші основні принципи, якими ми керуємося у своїй діяльності.

В рамках психологічної та фізичної реабілітації, фахівцями клініки “ALTERA” в Дубоссарах проводиться комплексна психодіагностика особистості, яка дозволяє виявити і проаналізувати причини розвитку залежності. Якщо вийде усунути ці фактори розвитку залежності, то корекція поведінкового фактора дозволить переорієнтувати пацієнта на тверезий спосіб життя, вільний від психоактивних речовин. Щоб закріпити установку на тверезість, пацієнту рекомендують пройти індивідуальну, сімейну, або групову психотерапію.

Основні етапи лікування наркоманії в клініці “ALTERA” в Дубоссарах: детоксикація, підтримуюча терапія, психологічна робота над встановленням на тверезість. Детоксикація – це процес медикаментозного очищення організму від наслідки прийому наркотиків, видалення токсинів. Зняття неприємних фізичних відчуттів ломки дозволяє поліпшити самопочуття, налагодити сон.

Фахівці наркологічної клініки “ALTERA” вважають, що перемогти залежність можна, тільки якщо пацієнт зможе усвідомити причини, які його привели до наркотичної залежності. Так що важливу роль в лікуванні наркоманії відіграє психологічна робота над собою. За допомогою психологів та психотерапевтів вдається перенаправити людини на тверезий спосіб життя, прищепити йому правила тверезості.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Фізичні і психологічні наслідки прийому наркотиків усуваються через дуже тривалий час, адже процес відновлення порушеного здоров’я – вкрай складний процес. Пацієнти нашої клініки і їх родичі завжди можуть розраховувати на підтримку лікарів-наркологів та психологів.

    Лікування наркоманії в Дубоссарах здійснюється на умовах анонімності і конфіденційності.

    У тих випадках, коли людина, що має проблеми з залежністю, відмовляється проходити лікування в клініці, лікар-нарколог може виїхати додому і провести консультування, роз’яснюючи необхідність якнайшвидшого лікування. У деяких випадках основні етапи лікування можна провести вдома – детоксикація, зняття ломки, підтримуюча терапія.

    Лікування алкоголізму в Дубоссарах також здійснюють фахівці клініки “ALTERA”. Алкоголізм – така ж важка хвороба, як і наркоманія, оскільки характеризується аналогічними психофізіологічними факторами виникнення залежності. Багаторічний досвід роботи з алкозалежними людьми і високий рівень професіоналізму лікарів нашої клініки є головним фактором успіху їх діяльності. Багато з наших пацієнтів, які пройшли курс лікування від алкоголізму, знаходяться в стійкій ремісії.

    Клініка “ALTERA” в місті Дубоссари – це місце, де Вам або вашим близьким обов’язково допоможуть.