Uk Uk
Центр лікування залежностей ALTERA в Дніпрі

Фахівці “ALTERA” вважають, що комплексна реабілітація алко- і наркозалежних людей на базі наркологічної клініки в Дніпрі – це один з найпродуктивніших і результативних способів позбавлення від залежності. Людина не залишається один на один зі своєю хворобою, персонал клініки йому допомагає пережити важкий стан під час абстинентного синдрому за допомогою медикаментозної терапії, а також надає психологічну підтримку. За допомогою методик психокорекції буде закріплена установка на відмову від наркотиків і алкоголю.

Переорієнтація людини на тверезий спосіб життя можлива тільки при його усвідомленому бажанні покинути вживання психоактивних речовин, в іншому випадку після закінчення курсу реабілітації він знову може вживати наркотики або алкоголь. Наркологічна допомога в Дніпрі – це шанс назавжди вилікуватися від згубної залежності.

Лікування наркоманії в Дніпрі здійснюється в клініці “ALTERA” на основі перевірених і ефективних фізіологічних і психологічних методик відновлення здоров’я, із застосуванням медикаментозної терапії. Наркологічна допомога в Дніпрі представлена ​​не тільки клінікою “ALTERA”, але саме вона відрізняється високою професійною репутацією завдяки кваліфікованій роботі медичного персоналу.

Багато років фахівці клініки допомагають людям із залежністю знайти себе і кинути вживання наркотиків і алкоголю.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Лікування наркоманії проводиться в кілька етапів, що включають в себе комплексну діагностику стану пацієнта, проведення детоксикаційних заходів, проведення підтримуючої терапії для усунення деструктивного впливу наркотиків на організм, проведення кодування, а також – здійснення психологічної підтримки. Для тих, хто боїться зробити перший крок в тверезу і нове життя, така підтримка дуже важлива.

    Наші фахівці, що має великий досвід роботи в сфері психології, допоможуть пацієнту навчитися жити самостійно без вживання психоактивних речовин, підтримають його у налагодженні міжособистісних відносин в сімейному і професійному житті, навчать чинити опір тязі до заборонених речовин, якщо вона виникне знову.

    Лікування алкоголізму в Дніпрі здійснюється за допомогою медикаментозної терапії, покликаної усунути негативні наслідки алкоголю на організм, поліпшити функціонування органів, знизити тягу до спиртного. Одним з найпопулярніших і дієвих способів позбавлення від алкоголізму є кодування. Вона полягає у введенні в організм пацієнта препаратів, які вступають в складну біохімічну реакцію з етанолом, якщо раптом пацієнт після кодування вип’є. У пацієнта відразу ж погіршиться самопочуття, і приємного відчуття сп’яніння він не відчує.

    Згодом, якщо пацієнт прийме алкоголь знову, виникає відраза до алкоголю на тлі важкого фізичного стану (головний біль, нудота, судоми, слабкість). Такі препарати, призначені для кодування від алкоголю, містять речовину дисульфирам, що викликає відразу до алкоголю. Лікування алкоголізм в клініці “ALTERA” в Дніпрі – це реальний шанс почати нову, вільну від руйнівного впливу алкоголю життя.