Uk Uk

Всім відомо, що алкоголь і наркотики чинять негативний вплив на психічну і фізичне здоров’я людини. Однак дана проблема все ще існує. Залежна людина наражає на небезпеку своє життя, а також життя близьких людей – адже під впливом речовин повністю втрачається контроль над діями. У такій ситуації слід зрозуміти, що людина серйозно хвора, і негайно приступати до лікування.

У місті Хмельницький лікування від залежності проводиться в клініці Альтера. Центр надає комфортні умови, постійне спостереження і підтримку професіоналів, сучасні методики та ефективну програму.

Методи лікування залежностей

Наркологічна клініка в Хмельницькому Altera – це комфортний стаціонар, в якому пацієнт буде відчувати себе в цілковитій безпеці. У нас працюють досвідчені лікарі, які складають схему лікування в залежності від кожного конкретного випадку. Такий індивідуальний підхід і є запорукою успішного лікування.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Ми проводимо лікування відразу в декількох областях:

  1. Медикаментозне лікування. Так само як повна детоксикація організму, а також збір аналізів для перевірки стану здоров’я пацієнта. При необхідності хворому будуть призначені лікарські препарати для відновлення здоров’я і сну.
  2. Психологічна підтримка. Регулярні бесіди з психологом дозволяють хворому позбутися від ломки і знайти віру в себе, а також сили боротися із залежністю.

  Чому саме наша клініка?

  Реабілітаційний центр в Хмельницькому Альтера пропонує своїм пацієнтам комплексне лікування залежностей за інноваційними методиками. У нас працюють досвідчені сертифіковані професіонали, які допомогли тисячам людей повернутися до життя без психоактивних речовин.

  Комфортні умови перебування в нашому центрі пояснюються такими особливостями:

  • постійне спостереження і моніторинг стану пацієнта;
  • сучасне обладнання;
  • перевірені доказові лікарські препарати;
  • психологічна підтримка хворим та їхнім близьким.

  Алкоголізм і наркоманія можуть призвести до незворотних наслідків. Тому з лікуванням затягувати ніяк не можна. Своєчасно звернувшись в наш наркологічний центр (Хмельницький), ви зможете допомогти своїм близьким повністю забути про залежність і знайти щастя здорового та повноцінного життя.