Uk Uk
8 способів захистити своїх дітей від наркотиків!

1. Тримайте себе в спокої

Не дайте зрозуміти дитині, що стурбовані. Поспостерігайте за дитиною – за його потягом і час провожденієм.

2. Покажіть візуальні приклади.

Обов’язково розповідайте і показуйте наслідки вживання наркотиків або алкоголю на прикладі інших дітей / сусідів / родичів або з новин. Переконайтеся, що ваші діти бачать результати зловживання наркотиками.

3. Обговорюйте і будьте щирими.

У дитини в будь-якому випадку будуть виникати питання і ви повинні сміливо не боячись давати на них відповіді. Наприклад, багато дітей запитують у своїх батьків – “а ти пробував / а”? В такому випадку буде добре якщо ви скажете правду (у разі якщо у Вас не було гіркого досвіду вживання і критичних наслідків) – наприклад – “Так, один раз пробувала, але знаючи шкоду в подальшому не приймаю і з залежними не спілкуюся!”

4. Уникайте погроз.

Кожному підлітку подобається бунтувати. Це частина зростаючого процесу їх в соціумі. Тому їм важливо знати і бачити з вашого боку розуміння, а не заборони і погрози.

5. Знайте і спілкуйтеся з друзями дитини.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  З ким ваш син проводить час? З ким спілкується ваша дочка? З цілої низки причин життєво важливо знати друзів в житті ваших дітей. Витратьте час, щоб поспілкуватися з ними, організувати дружню культурну вечірку. Зустрітися з їх батьками.

  6. Будьте зразком.

  Ні в якому разі не використовуйте алкоголь, наркотики або сигарети самі. Підлітки дуже проникливі. І якщо мама або тато регулярно курять, п’ють, вони будуть знати і бачити. Ваш образ в їхніх очах повинен бути бездоганним.

  7. Не захищайте дітей від реальності.

  Ховати голову в пісок – не вихід. Говоріть чесно про ризики, що стоять перед ними. Навчайте їх якомога більше. Може бути їм дуже складно сказати «ні». Але Ви повинні переконається, що вони знають, чому вони повинні кинути або відмовитися від запропонованого.

  8. Твердий фундамент.

  Діти, які зловживають будь-яким типом наркотиків або алкоголем, в більшості випадків таким чином оголошують “втечу” від реального життя. Щось в житті дитини стало настільки болючим, що він намагається зробити все, щоб забути про це хоча б на мить. Це може бути що завгодно: образа батьків, оточення, булінгі в школі, ненадійність і нестабільність.

  Залишилися питання – задайте їх фахівця – +38 (050) 980 75 41 або +38 (067) 413 34 21

  Дайте вашим дітям стабільний і безпечний затишок в домі. Ставтеся до них з повагою і порядністю. Створіть атмосферу максимально сприятливу, в якій їм зручно ділитися чим завгодно і всім з вами.

  Це дійсно має бути їхнє власне рішення утриматися.