Uk Uk
Лікування канабіноїдних залежності

У дикій і посівної коноплі міститься близько 60 канабіноїдів; частина з них вважаються біологічно активними. З коноплі кустарним чином роблять препарати, що застосовуються для зміни свідомості. До них можна віднести анашу, марихуану, гашиш. Марихуана – це наркотик для куріння, виготовлений з листя, квіток і стебел конопель. Гашиш – речовина, яке виготовляють з конопляних смол. Конопля росте в багатьох регіонах земної кулі, її легко вирощувати, і її вартість відносно невисока, що привертає безліч людей з наркотичною залежністю та призводить до повсюдного поширення канабіноїдів.

Нерідко буває, що небезпеки від марихуани курці не очікують, так як вважають її «легким наркотиком». Це небезпечний міф, адже насправді залежність від будь-яких наркотичних засобів призводить до руйнування особистості, до деградації на фізіологічному і психологічному рівні. Просто деякі наркотики сильніше виявляють своє негативне дію на організм, руйнуючи його, і миттєво викликають залежність, а значить – процес наркоманізаціі відбувається швидше. Зокрема, це стосується наркотиків синтетичного походження.

Перша фаза канабіноїдних сп’яніння: збудження, легкість думок, бажання спілкування і вираження думок, спотворене сприйняття простору і порушення відчуття тіла, дереалізація і деперсоналізація. Ці яскраві відчуття хочеться повторювати, саме тому людина знову і знову курить марихуану, що і призводить до розвитку залежності.

Друга фаза канабіноїдних сп’яніння характеризується м’язовим пригніченням, розвитком тривожності і страху, погіршенням настрою, підвищенням апетиту і розвитком сонливості.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    При важкій формі психотичного сп’яніння каннабиноидами (через передозування або ж через індивідуальної нестерпності) може розвинутися затьмарення свідомість, можуть з’явитися галюцинації слухового або візуального характеру, через які людина стає потенційно небезпечним для оточуючих людей.

    Що знаходиться в наркотичному сп’янінні людина втрачає зв’язок з навколишньою дійсністю, відмовляється від неї, перестає контактувати з людьми. Тривалість психозу може становити кілька діб. Іноді людина може самостійно вийти з такого стану, але краще за все, якщо близькі звернуться за допомогою до наркологічної клініки. Лікарі зможуть вивести людину з цього стану за допомогою медикаментозної підтримки.

    Залежність від марихуани розвивається через кілька місяців чи півроку після початку куріння, в залежності від частоти куріння. Толерантність до марихуани зростає, без неї наркозалежний чоловік вже не може прожити, так як починається фаза компульсивного потягу до марихуани. Ті, хто вживає канабіноїди багато років, в кінці кінців, набуває так званий синдром відсутності мотивації. Характеризується амотіваціонного синдром тим, що людина втрачає інтерес до всього, що відбувається в житті, фокус його уваги зосереджений тільки на тому, щоб вжити нову дозу наркотику.

    Лікування в наркологічній клініці зможе позбавити наркозалежної людини від його згубної пристрасті, але тільки при його усвідомленому бажанні повернутися до нормального життя. Після діагностики і проведення необхідних аналізів, лікарі-наркологи призначать детоксикацію і фармакологічну терапію, спрямовану на усунення наслідків наркоманії.