Uk Uk

Лікування наркоманії

Пристрасть до наркотиків – це вкрай небезпечна хвороба, через яку людина деградує як фізично, так і психологічно. Через кілька місяців активного вживання з’являється сильна залежність. Від неї потрібно терміново потрібно позбавлятися. Лікування наркоманії Київ буде успішним лише в тому випадку, якщо своєчасно зв’язатися з кваліфікованими лікарями, які працюють в перевіреному центрі.

Як проводиться якісне лікування?

Незалежно від того, чи страждає людина від алкоголізму або наркоманії, ігроманії, він в будь-якому випадку стикається з величезними соціальними проблемами, оскільки відбувається порушення соціальних зв’язків, виникають труднощі в сім’ї, рідні дуже різко реагують на залежність свого члена сім’ї, що провокує масу конфліктів і скандалів. Лікування від наркоманії в спеціалізованій клініці неможливо уявити без детоксикації, підтримки організму зміцнюють засобами і психологічної допомоги, програми ресоціалізації, спрямованої на те, щоб якнайшвидше повернути людини до адекватного способу життя.

Домогтися повноцінної реабілітації залежних можна виключно в умовах стаціонару, де з хворими цілодобово взаємодіють фахівці-наркологи. Ті, хто постраждав від наркоманії, дійсно можуть відновитися, проте лише з лікарською допомогою. Пристрасть до наркотиків – це поки що не закінчення життя, а захворювання, про яке ще можна забути. Однак ефективність терапії безпосередньо пов’язана з добровільним і осмисленим згодою пацієнта. Якщо не буде бажання кинути вживати дурман, реабілітаційний курс відновить лише самопочуття на фізичному рівні, а психологічна складова так і залишиться пошкодженої.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Лікування наркоманії Київ починається з детоксикації, що має на увазі виведення залишків токсинів і отрут з організму, де вони довгий час перебували. Завдяки підтримуючої терапії (пацієнт активно приймає вітаміни, протектори, седативні засоби, нейролептики) істотно поліпшується функціонування органів, чия робота порушилася через деструктивного наркотичного впливу. Іноді лікарям доводиться призначати знеболюючі, адже абстинентний синдром – це дуже важкий процес, іноді супроводжується болісними болями. Самостійно ліквідувати подібні симптоми залежною точно не зможе – він потребує кваліфікованої наркологічної допомоги.

  Далі лікування наркоманії в Україні закріплюється реабілітацією – психологічними і медичними методиками, що дозволяють пацієнтові клініки повернутися до колишнього існування без дурманів. Лікарі роблять все можливе для того, щоб відновити фізичне здоров’я, психологічно переробити особисті проблеми хворих і вирішити їх. Згодом пацієнт адаптується до соціальних умов, повертається до своєї колишньої діяльності і налагоджує відносини всередині сім’ї. Йдеться про вкрай складному процесі, в якому неймовірна важлива психологічна підтримка – саме вона допомагає колишнім залежним вчитися жити в соціумі.

  Допомога від професіоналів – гарантія результату

  Для багатьох лікування наркоманії ціни можуть бути занадто високими, проте в даному випадку слід розуміти: ви платите за щасливе майбутнє людини, який одного разу оступився і тепер змушений страждати. Самостійно подолати настільки страшне захворювання не вийде, необхідно зв’язатися з кваліфікованими фахівцями, яким відомі основні терапевтичні методики. Є маса переваг якнайшвидшого звернення до спеціалізованої клініки:

  • Тут присутній гарантія безпеки, комфорту, а найголовніше – лікарі створюють мотивацію скоріше видужати.
  • Фахівці забезпечують індивідуальний підхід кожному (обов’язково враховуються причини, через які людина стала приймати дурман, а також поточний стан здоров’я).
  • Анонімність, конфіденційність. В майбутньому роботодавці не дізнаються про те, що людина відновлювався в наркологічній клініці.
  • Взаємодія з компетентним, кваліфікованим персоналом. Фахівці завжди допоможуть і дадуть корисні поради.

  До слова, лікарі клініки роблять особливий акцент на психологічній підтримці родичів залежності, зокрема, якщо відносини між пацієнтом і його близькими сильно погіршилися і тепер потрібно їх налагоджувати.

  Вартість лікування наркоманії включає в себе комплексний терапевтичний курс разом з харчуванням і проживанням в клініці. Якщо виникнуть додаткові питання – завжди можна передзвонити менеджерам і проконсультуватися з ними. Вони розкажуть про специфіку лікування, а також про програми, які вже давно практикуються професіоналами.