Uk Uk
Лікування амфетамінової залежності

Амфетаміни популярні в якості стимулятора психіки, збільшує працездатність на якийсь час і додає енергії. Рухи після прийому стимулятора прискорюються, фізичні можливості збільшуються, посилюються чуттєвість і сексуальна активність. Завдяки своїм властивостям, амфетамінового стимулятори знайшли широке поширення серед молоді. Залежність від стимуляторів, як і будь-який інший вид наркоманії, вкрай важко піддається лікуванню. І, незважаючи на те, що більшість з тих, хто пробує амфетамін, знають про його негативний вплив на здоров’я, все одно безтурботно сподіваються на те, що їх це не торкнеться.

Амфетаміни дійсно можуть на короткий час стимулювати розумову діяльність і підвищити витривалість організму, але приймає їх людині потім доводиться розплачуватися дуже великою ціною. Амфетаміни прискорюють обмін речовин, через що їх часто приймають люди, які мріють схуднути. Студенти, які беруть амфетамін перед сесією, щоб бути більш бадьорим і енергійним і все запам’ятати; жінки, які бажають схуднути; водії-далекобійники в дорозі – всі вони приймають наркотик, не замислюючись про те, що ризикують стати залежними від нього. Вони не вважають себе наркоманами, і заперечують свою проблему залежності, коли разові прийоми стають постійними.

Після прийому наркотику виникають дуже приємні відчуття – легкість, радість, добродушність, чіткість думок, любов до всього світу. Тим важче людиною сприймаються на контрасті ті відчуття, що виникають під час ломки. Наркозалежні в цей період можуть вести себе неадекватно, агресивно, весь світ їм здається сірим і сумним, через що виникає страждання, посилюється поганим самопочуттям, а також апатія і відчуття спустошеності.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    У амфетамінозавісімих людей порушується сон, погіршується апетит, виникають проблеми з метаболізмом, порушується перебіг психічних процесів. Прийом декількох доз стимулятора за короткий час приведе до передозування, часто закінчується смертю. Частий прийом стимулятора викликає постійну втому, яка не проходить сама по собі, навіть після довгого сну. Спостерігаються погіршення рис характеру, з’являється або посилюється дратівливість, мстивість, злопам’ятність, виникають психози і невмотивована агресія.

    Амфетамінового залежність виснажує всі ресурси організми, і процес відновлення і реабілітації через це вкрай ускладнюється.

    Правильно підібрані препарати для зняття наслідків вживання наркотику, велика детоксикація організму, знеболюючі препарати для зняття неприємних симптомів ломки – ось що допоможе наркозалежному людині відмовитися від прийому амфетамінів. Після того, як пацієнт вийде з психотичного стану, до фармакологічної терапії бажано додати групову або індивідуальну психотерапію, щоб лікування було успішним.

    Досвідчені лікарі з клініки для реабілітації наркозалежних людей ALTERA, що володіють багаторічним стажем роботи, зможуть допомогти людині, підтримавши його на шляху зцілення від амфетамінової залежності. Повний курс лікування в наркологічному стаціонарі – це шанс вилікуватися від залежності, змінити своє життя на краще.