Uk Uk

Сьогодні залежність від алкогольних і наркотичних речовин – це проблема, з якою стикаються люди, незалежно від їхнього віку або фінансового стану. Регулярне вживання шкідливих речовин руйнує психіку людини і призводить до незворотних наслідків. Саме з цієї причини важливо своєчасно звернутися за допомогою.
Комплексне лікування залежностей в Кіровограді проводиться в центрі Альтера. Тут зібралися досвідчені професіонали, які розробили власну методику допомоги людям, що страждають від алкоголізму та наркоманії.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Етапи лікування залежності

  Реабілітаційний центр (Кіровоград) Altera – це сучасний заклад, на базі якого працюють десятки фахівців. Високий рівень сервісу і новітні розробки в області лікування алкоголізму і наркоманії дозволяють допомогти пацієнтові на будь-якій стадії захворювання.
  Схема лікування підбирається індивідуально для кожного пацієнта. Однак будь-який процес лікування охоплює відразу кілька сфер:

  1. Психологічна допомога. Алкоголь і наркотики впливають на психіку людини. Тому важливо, щоб пацієнт регулярно проводив бесіди з психологом, психотерапевтом або психіатром. Фахівці визначають причини виникнення залежності, допомагають впоратися з періодом ломки і допомагають адаптуватися до звичайного життя.
  2. Медикаментозне лікування. Включає в себе терапію, спрямовану на усунення наслідків прийому шкідливих речовин. Так само як детоксикація, аналізи, консультація терапевта, підбір препаратів, що зменшують рівень стресу і т.д.

  Чому саме Альтера?

  Altera – наркологічна клініка в Кіровограді, яка надає величезний спектр послуг. Ми допомагаємо пацієнтам боротися із залежністю на будь-якому етапі захворювання. Фахівці здійснюють цілодобовий моніторинг за хворим, стежать за його фізичним і психічним станом.
  Наш наркологічний центр (Кіровоград) пропонує стаціонарне лікування в стінах клініки. Це набагато ефективніше домашнього лікування – оскільки в даному випадку з пацієнтами завжди будуть взаємодіяти наркологи, терапевти і психологи.
  Не можна відкладати вирішення проблеми в довгий ящик! Кваліфікована допомога фахівців, регулярні заняття та бесіди, медикаментозна підтримка організму допоможуть пацієнтові подолати залежність і повернутися до активно здорового життя.