Uk Uk
Центр лікування залежностей в Одесі

Наркологічна клініка “ALTERA” в Одесі надає кваліфіковану допомогу в лікуванні алкоголізму і наркоманії. Організація якісної наркологічної допомоги в нашій клініці передбачає використання найефективніших методик позбавлення від залежності, як медикаментозних, так і психотерапевтичних; постійний моніторинг фізичного та психологічного стану пацієнта; проведення детоксикаційних заходів, та ін.

Наркологічна клініка в Одесі – це шанс для людини із залежністю вилікуватися і почати тверезий спосіб життя, без наркотиків і алкоголю.

Лікування наркоманії – процес довгий і важкий, оскільки залежність від наркотиків закріплюється і на фізіологічному рівні, і на психологічному, а значить, одного медикаментозного впливу для зняття ломки недостатньо – тягу до наркотичних засобів воно не зменшить, і залежність як і раніше присутні в житті наркомана .

Лікування наркоманії в Одесі проходить в комфортних умовах клініки “ALTERA”. Персонал нашої клініки – це досвідчені професіонали, наркологи і психіатри, які мають великий стаж роботи і регулярно підвищують свій рівень кваліфікації. Наші лікарі не тільки застосовують сучасні методики лікування від наркоманії, але займається розробкою нових.

Лікування алкоголізму в Одесі здійснюється в клініці “ALTERA” із застосуванням найбільш ефективних медикаментозних засобів. Завдяки перевіреним методикам і правильно підібраним препаратів наші пацієнти в короткі терміни поправлять фізичне самопочуття, очистять свій організм від токсинів і продуктів розпаду етанолу, приведуть в порядок нервову систему, вийдуть із запою.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Бажання пацієнта з наркологічної або алкогольною залежністю почати лікування є головним фактором, що визначає результат лікування. На жаль, багато хто з алкоголіків чи наркоманів заперечують свою проблему з психоактивними речовинами і не визнають свою залежність, яку вони не в силах контролювати зусиллям волі.

    Фахівці клініки “ALTERA” в Одесі під час консультування проводять профілактичну бесіду з пацієнтом, з його родичами, поступово приводячи пацієнта до переконаності, що лікування від залежності просто необхідно. Заручившись підтримкою сім’ї пацієнта і добровільною згодою пацієнта, лікарі проведуть попередню діагностику стану пацієнта, а потім призначать відповідне лікування.

    Після закінчення курсу наркологічної реабілітації в Одесі пацієнту видається на руки вся інформація про проведену терапії, а також докладна консультація і призначені схеми прийому медичних препаратів. Щоб запобігти рецидив залежності, ми рекомендуємо нашим пацієнтам відвідувати групи психологічної підтримки або індивідуальні сеанси психотерапії.

    Будь-яке звернення залежної людини в наркологічний центр “ALTERA” в Одесі з метою консультації або лікування повністю анонімно, і сам факт лікування буде лікарською таємницею, яка не підлягає розголошенню.

    Наркологічна допомога в Одесі – це “ALTERA”! Звернувшись до нас, Ви отримаєте кваліфіковану наркологічну допомогу і психологічну підтримку. Позбутися залежності з нашою допомогою – це реально.