Uk Uk
Допомога при наркозалежності

Невтішна статистика говорить про те, що понад півмільйона громадян України є залежними від різних ПАР, зокрема тисячам людей потрібне лікування наркоманії у Миколаєві. Боротися з небезпечним захворюванням можна у державних та приватних медичних, реабілітаційних установах. Другий варіант кращий, оскільки гарантує анонімність, ефективність та комфортні умови перебування для пацієнта. Реабілітаційний центр «Альтера» має в своєму розпорядженні фахівці, сучасне лікувально-діагностичне обладнання та досвід для надання професійної та результативної допомоги залежним з різною стадією недуги. Отримати відповіді на будь-які питання, пов’язані з терапією, та організувати зустріч хворого з наркологом можна по телефону – гаряча лінія працює у цілодобовому режимі!

Наркологічний диспансер

Спеціально для надання допомоги людям, які звикли до опіатів, каннабіноїдів та синтетичних наркотиків, у нашій країні функціонують наркодиспансери. Діяльність таких установ спрямована на:

 • проведення лікувальних заходів для усунення фізичного потягу до психостимуляторів та стабілізацію роботи організму;
 • консультацію наркозалежних та діагностику хвороби (у тому числі проведення тестів);
 • профілактику наркоманії;
 • реабілітацію та відновлення соціальних функцій;
 • видачу медичних висновків.

Паралельно з державними лікарнями функціонують приватні клініки, де наркозалежним складають індивідуальний курс лікування та допомагають домогтися довічного позбавлення від небезпечного захоплення. Звертаючись до таких центрів, ви можете розраховувати на збереження конфіденційності, розміщення у затишних палатах, цілодобову психологічну допомогу та детоксикацію при наркоманії із застосуванням сертифікованих препаратів нового покоління.

Сайти наркодиспансерів

Перше, що необхідно зробити хворому або його родичам, щоб зупинити нескінченне чергування періодів ейфорії та ломки – знайти клініку для наркозалежних. Найпростіше і найшвидше це зробити через Інтернет. Місць, де проводять лікування від наркотиків Миколаїв, досить багато, і для ухвалення правильного рішення є сенс проаналізувати їхнє офіційне віртуальне представництво. Якісний сайт має бути у кожного перевіреного центру, адже саме на ньому потенційні пацієнти та їхні родичі отримують основну інформацію:

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  • спектр послуг, що надаються;
  • ціни на лікування наркоманії;
  • застосовувані методики;
  • гарантії та принципи надання допомоги;
  • наявність дозвільних документів;
  • графік роботи;
  • адресу та умови проживання наркозалежних;
  • рівень кваліфікації працівників;
  • корисні відомості про звільнення від наркоманії;
  • відгуки клієнтів.

  Якщо відомостей мало, дані застарілі чи неструктуровані, розумніше вибрати іншу клініку. На сайті нашого реабілітаційного центру ви знайдете детальний опис усіх аспектів діяльності, а також реальні відгуки колишніх наркоманів.

  Телефон наркодиспансера

  Наркологічний диспансер "Altera". Миколаїв.

  У ситуації, коли у вас чи родича абстинентний синдром, передозування чи є бажання перемогти потяг до психостимуляторів, найкращим рішенням буде подзвонити до наркологічного диспансеру. Номер для зв’язку розміщений на видному місці сайту клініки, щоб відвідувач міг одразу його побачити та набрати. Ще одна зручна опція – запит на зворотній дзвінок. Вам потрібно залишити у спеціальній формі свій телефон, щоб співробітник медустанови з вами зв’язався у найкоротший термін.

  Години роботи наркодиспансеру

  Графіки медустанов суттєво відрізняються, як і рівень кваліфікації персоналу, лікувально-діагностична база та умови розміщення хворих. Приватні клініки зацікавлені у наданні допомоги максимальній кількості наркозалежних, тому працюють щодня в цілодобовому режимі. Щоправда, кожен нарколог має певний час прийому по запису, і навіть обов’язки з лікуванню тих, хто перебуває в стаціонарному лікуванні. Щодо державних наркологічних диспансерів, то вони відкриті, як правило, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17-18, і не завжди в них є умови для перебування наркозалежних протягом тривалого часу.

  Як додаткову послугу деякі реабілітаційні центри, включаючи РЦ «Альтера», організують виїзд додому та транспортування людей з наркоманією до стаціонару для детоксикації, проходження повноцінного курсу позбавлення від згубної пристрасті. Якщо людина не усвідомлює ризики, пов’язані з прийомом наркотичних речовин, є варіант проведення мотиваційної розмови вдома. Наша клініка для наркоманів у Миколаєві вже не перший рік рятує пацієнтів із залежностями на різних стадіях розвитку – телефонуйте за вказаним на сайті телефоном 24/7, щоб перестати руйнувати себе та допомогти з організацією комплексної терапії для близької людини!