Uk Uk
Як купити хороший алкоголь «Altera». Одеса

Серед пацієнтів, які проходять лікування алкоголізму в Одесі, багато хто вживав неякісні напої. При запущених формах хвороби людині немає різниці, що пити – хороший алкоголь чи фальсифікат, головне, щоб був ефект релаксації та тимчасового покращення стану. Втім, до наркологів нерідко потрапляють і ті, хто систематично не пиячить, просто невдало вибрали спиртне та отруїлися. Важливо знати правила підбору алкоголю, щоб отримувати задоволення, але не шкодити організму. Є безліч факторів, що впливають на прийняття рішення: привід, індивідуальні уподобання, міцність, фірма-виробник, місце придбання.

Якщо ж йдеться про залежність, найкращим варіантом буде негайно зателефонувати до центру Altera. Лікарі допоможуть вийти із запою та організують комплексне лікування, що включає кодування та реабілітацію. Хронічний стан сп’яніння не тільки знижує працездатність, погіршує когнітивні функції мозку та призводить до антисоціальних дій, але також може провокувати психози, цироз печінки, інсульт, інфаркт. Лікування для алкоголіків у нас проходить анонімно і з гарантією ефективності, також ми готові допомогти впоратися з похміллям після рясних виливів (у клініці та вдома). 

Як вибрати та купити алкоголь для різних приводів?

Ціль придбання – головне, що потрібно враховувати покупцям. Переважно спиртне купують:

 • як презент начальнику, родичу чи другу;
 • для організації свят;
 • перед проведенням домашніх застіль;
 • під час підготовки до банкету, фуршету, інших заходів;
 • для поповнення колекції;
 • на вечерю.

Від приводу залежить:

 • вимоги до упаковки;
 • бюджет покупки;
 • місце придбання;
 • ступінь терміновості отримання;
 • вид напою, його міцність;
 • обсяг пляшки.

Зазвичай для вечірньої трапези підбирають червоне вино (напівсолодке, сухе або напівсухе), а на святковий стіл прийнято ставити кілька різновидів, серед яких обов’язково повинні бути міцні напої. Шляхетним напоєм вважають віскі та коньяк, а також шампанське – їх дарують на ювілей, Новий рік тощо. Щодо колекціонерів, то вони підбирають найчастіше лімітовані випуски, ціна яких дорожчає з кожним роком.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Важливий момент – людям, які пройшли кодування від алкоголізму Одеса, бажано утримуватися від відвідування відділу зі спиртними напоями, як і пройшовшим повний курс лікування залежності. Необхідність вибирати алкоголь, нехай навіть на подарунок, підвищує ймовірність рецидиву, особливо у тих, хто нещодавно відмовився від небезпечної пристрасті.

  Щоб не довелося проходити лікування від алкоголізму і не страждати від похмілля, купувати слід лише сертифіковану продукцію в перевірених магазинах, а кількість спиртного, що приймається, суворо дозувати. Навіть келих гарного вина за певних умов може стати причиною тривалого запою, виведення з якого без нарколога виявиться неможливим.

  Як купити міцне спиртне – коньяк та віскі?

  Як купити міцне спиртне - коньяк та віскі? «Altera». Одеса

  Оптимальні варіанти:

  • односолодовий віскі;
  • міллезімський арманьяк;
  • коньяк відомих брендів.

  Оцінювати товари слід з урахуванням:

  • тривалість витримки;
  • репутації виробника – у топі торгових марок Courvoisier, VSOP, Hennessy, Арарат. Що стосується віскі, то тут популярністю користуються Jameson, Ballantine’s Finest, Jim Beam, Green Spot, Jack Daniels, Chivas Regal;
  • ціни (хороша продукція не може бути дешевою через високу собівартість);
  • наявності акцизу, стану упаковки.

  Як вибрати вино?

  Незважаючи на велику кількість варіантів, якісного вина в Україні небагато (це пов’язано з особливими умовами зберігання), і воно коштує дорого. Категорично не слід купувати пакетований товар, напої із затертими термінами придатності, відсутністю детальної інформації про виробника на упаковці.

  Бажано звертатися до спеціалізованих точок продажу, віддаючи перевагу напівсухим або сухим винам з районів Тоскана, Бордо, Ріоха або Бургундія, оскільки в них додають менше цукру та різних добавок. Ще один плюс – такого алкоголю багато не вип’єш, відповідно, менше небезпеки розвитку запою та появи потреби у лікуванні алкоголізму. У плані кольору потрібно керуватися стравами, що подаються, наприклад, червоні вина поєднуються з м’ясом, теплими закусками і сирами, а з овочами, рибою та десертами гармонують білі вина. Використовуючи перелічені вище поради, можна без проблем підібрати напої для свята або як презент. Але завжди слід пам’ятати, що захоплюватися розпиванням віскі, коньяку, вина тощо. не слід – це прямий шлях до алкоголізму, врятувати від якого допоможе лише стаціонарне лікування. Людям, не здатним припинити пити, пропонуємо виведення із запою в Одесі вдома або в наркологічному стаціонарі – наші лікарі підберуть препарати, поставлять крапельниці та будуть поруч до сталого покращення стану.