Uk Uk
Наркотична залежність

Залежним людям властиво виправдовувати свої патологічні пристрасті у власних і чужих очах. Порівняння однієї адикції з іншою – легкий спосіб виправдатися. Наркотична та алкогольна залежність мають ідентичний механізм формування й обидві призводять до смерті, хоча мають певні відмінності в симптоматиці та прогнозі одужання. Людям, які зіткнулися з подібною проблемою, важливо максимально швидко вирушити в перевірений наркологічний реабілітаційний центр в Одесі і почати терапію. “Altera” – приватна установа, де пацієнтам допоможуть усвідомити катастрофічні наслідки хвороби і почати нове життя без алкоголю, психоактивних речовин.

У чому відмінність алкоголіка від наркомана?

Насправді в алко- і наркозалежності набагато більше спільних рис, ніж відмінностей. Наприклад, в обох випадках тригерами виступають:

 • психологічні травми;
 • життєві невдачі;
 • слабовільність;
 • меланхолійність;
 • невміння адаптуватися в соціумі;
 • сімейні конфлікти.

Утім, серед наркоманів більше тих, хто хоче знайти себе і стати частиною колективу. Алкоголіки ж переважно йдуть за допомогою випивки від якихось проблем.

Найсуттєвіші відмінності двох небезпечних захворювань:

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  • алкозалежні не уявляють свого життя без спиртовмісних речовин. Наркоманів приваблюють кокаїн, амфетамін, героїн, спайс, сіль тощо;
  • основна частина любителів наркотиків – підлітки та молодь до 30 років. Алкоголізм часто розвивається у чоловіків і жінок, старших за 40 (хоча передумови формуються ще в 15-25 років);
  • етанол не так швидко руйнує нервову систему, як заборонені препарати. Хоча тут велику роль відіграє частота вживання і міцність напоїв;
  • алкоголіки більш сприйнятливі до терапії, але статистика рецидивів у них така ж невтішна, як у наркоманів.

  Яка б речовина (алкоголь або ПАР) не стала причиною формування патологічної пристрасті, людині потрібно звернутися до нарколога для відновлення здоров’я. Наш наркологічний центр допомагає хворим із різними видами аддикцій і стадіями захворювань, домагаючись стійкого результату і зберігаючи потай персональну інформацію пацієнтів.

  Не варто виправдовувати себе, думаючи, що алкоголізм/наркоманія – це не найгірше, що могло трапитися. Обидва ці діагнози без лікування призводять до летального результату, і лікування в наркологічному стаціонарі є першим важливим кроком на шляху до відновлення. Кожна нова доза наближає вас до прірви, але разом із професійними наркологами нашого центру цілком реально перестати пити, нюхати або колотися.

  Алкоголь гірший?

  Алькогольна залежність

  З медичної точки зору пристрасть до випивки є різновидом наркоманії. Водночас є особливості розвитку хвороби, які роблять її навіть більш небезпечною, ніж зловживання психоактивними препаратами:

  1. Періодичне та регулярне розпивання алкоголю в українському суспільстві не особливо засуджується.
  2. Значна частина дітей зростає в сім’ях, де дорослі п’ють, при цьому їх не позбавляють батьківських прав. Так формується сприйняття того, що пити – це природно.
  3. Спиртні напої набагато легше купити, ніж наркотики, навіть з урахуванням постійно посилюваних заборон. Навіть неповнолітні за бажання можуть придбати пиво, коньяк, горілку, вино тощо.
  4. Існує думка, що за бажання будь-яка людина може відмовитися від випивки і зберігати тверезість. Насправді після формування стійкої психологічної та фізіологічної тяги впоратися з хворобою неможливо. Єдиний вихід – госпіталізація до наркологічного центру з подальшим проходженням реабілітаційної програми.
  5. Більша частина хворих після першого курсу терапії зриваються. Причому рецидиви бувають пов’язані не тільки з внутрішніми проблемами, а й з негативним впливом співзалежних родичів.

   Одужання від алкогольної або наркотичної залежності можливе!

  На початковому етапі розвитку недуги мало хто чітко усвідомлює наслідки частих узливань або вживання наркотиків. Але поступово хвороба змінює психіку, провокує погіршення самопочуття, безліч проблем на роботі та в родині. Зупинити особистісну, інтелектуальну деградацію і повернутися до нормального життя допоможе команда фахівців нашого наркологічного центру в Одесі. Ми застосовуємо прогресивні методики і сертифіковані ліки для комплексного відновлення здоров’я, а також робимо все необхідне, щоб попередити зриви після повернення додому.

  Самотужки боротися з наркозалежністю або алкоголізмом вкрай складно і малоефективно. Інша справа, якщо поруч будуть досвідчені психотерапевти і наркологи Одеси, вони готові зрозуміти і підтримати на всіх етапах відновлення. Зателефонуйте нам просто зараз, щоб отримати професійну консультацію і записатися на прийом!