Uk Uk
Чи можна проводити детоксикацію на дому? - ALTERA Одеса.

Через вживання психостимуляторів здоров’я людини неухильно погіршується, і тільки вчасно проведена детоксикація від наркотиків в Одесі дає шанс на відновлення. Обираючи оптимальний формат лікування – на дому або в стаціонарі, однозначно краще зупинитися на другому варіанті. Перебування в наркологічному центрі дозволяє впоратися з серйозними наслідками вживання наркотичних речовин: порушеним метаболізмом, серцевими, неврологічними та іншими патологіями. Паралельно з пацієнтом працюють дипломовані психологи, які мотивують на проходження комплексного лікувально-реабілітаційного курсу. Стаціонарне очищення організму, яку проводить реабілітаційний центр (Одеса) ALTERA – це безпечний, ефективний і швидкий спосіб поліпшення самопочуття наркомана на будь-якій стадії залежності.

Основні причини, чому залежні і їх близькі не хочуть госпіталізуватися:

 • побоювання поширення інформації про залежність;
 • небажання визнавати патологічне захоплення ПАР;
 • впевненість в здатності вилікуватися, не звертаючись в клініку;
 • недовіру до лікарів і сумнів в ефективності терапії;
 • нерозуміння ступеня небезпеки проблеми.

Однак, відтягуючи початок лікування і відмовляючись лягати в стаціонар, наркомани піддають себе величезному ризику, адже хвороба прогресує, призводячи до тяжких наслідків, аж до летального результату. На жаль, нерідко причиною різкого погіршення самопочуття людей з наркотичною залежністю стають самостійні спроби лікування або звернення до непрофесійних наркологів. Не варто ризикувати життям, намагаючись впоратися з захворюванням вдома наодинці – на допомогу в будь-який момент готові прийти фахівці реабілітаційного центру!

Що таке детоксикація від наркотиків і як вона діє

Марихуана, метадон, героїн, кокаїн, спайс, солі та інші наркотики проникають в кровотік і тканини організму, змінюючи роботу внутрішніх органів і систем. Перемога над фізіологічною залежністю – перший етап на шляху до одужання, тому кожному хворому потрібна детоксикація від наркотиків в Одесі. Це сукупність спеціальних процедур, метою яких є виведення активних і допоміжних компонентів психостимуляторів, а також їх метаболітів. Основні методики очищення – постановка крапельниць і плазмаферез, також може здійснюватися УШОД (ультрашвидка процедура), якщо людина страждає від опіоїдної наркоманії.

Для складання плану лікування і підбору дози препаратів необхідна консультація нарколога в Одесі. Наркоманам при детоксикації призначають анальгетики, ноотропи, снодійні і заспокійливі препарати, гепато- і кардіопротектори, вітамінні комплекси, сечогінні засоби, ентеросорбенти. У розрахунок приймається вік, клінічна картина, наявність супутніх системних захворювань і алергічних реакцій на медикаменти.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Тривалість процедури може варіюватися від 6-8 годин (при УШОД) до 1-2 днів (при стандартному очищенні від токсинів) і довше в залежності від виду наркотику, прийнятої дозування і тривалості вживання ПАР. До моменту стійкого поліпшення самопочуття поруч повинен перебувати лікар, щоб вжити вчасно заходи при раптовому посиленні симптоматики.

  Показання та протипоказання

  Вдома допомогти наркозалежному можна, якщо немає серйозних фізіологічних і психічних змін, тобто хвороба знаходиться на початковій стадії. Причому мова йде, перш за все, про консультації нарколога. Також фахівець може супроводжувати наркомана в клініку, де він буде проходити повноцінну терапію, або надати невідкладну наркологічну допомогу на дому.

  Є ряд абсолютних показань для переміщення пацієнта в клініку для детоксикації:

  • передозування;
  • раптове погіршення стану;
  • загострення хронічних патологій;
  • галюцинації;
  • індивідуальна медикаментозна непереносимість;
  • спроби суїциду і неадекватна поведінка;
  • сильний абстинентний синдром;
  • висока температура, озноб, інші симптоми інтоксикації;
  • наявність в анамнезі інсульту або інфаркту;
  • прояв психічних відхилень;
  • епілептичні припадки;
  • небажання самого наркомана лікуватися вдома.

  При наявності перелічених проблем зі здоров’ям протипоказано проводити детоксикацію від наркотиків на дому – це малоефективно і несе ризик для життя наркозалежного.

  Чи можна проводити детоксикацію на дому?

  Переваги лікування в стаціонарі

  Детоксикація від наркотиків в стаціонарі – оптимальне рішення з багатьох причин:

  1. Відсутній ризик рецидиву, так як немає доступу до психоактивних речовин.
  2. Забезпечується цілодобовий моніторинг стану.
  3. З хворим спілкуються щодня психологи, пояснюючи важливість комплексного лікування.
  4. Пацієнт відчуває себе в безпеці і позбавлений стресових факторів.
  5. Ніхто сторонній не знатиме про проходження детоксикації.
  6. Родичі можуть не переживати про стан члена сім’ї, довірившись кваліфікованому медперсоналу.
  7. Відразу після очищення організму можна почати курс реабілітації для закріплення ефекту терапії на рівні психіки.

  Важливо усвідомити, що іншого шляху, окрім як звернення до фахівців для проходження лікування наркозалежності немає, принаймні, якщо ви хочете прожити довге життя або врятувати родича. Виклик нарколога додому (Одеса) або запис на консультацію в реабілітаційному центрі ALTERA – той крок, який дозволить розпочати боротьбу за здоров’я і щастя – телефонуйте нам в будь-який час доби!