Uk Uk
Залежність від наркотиків

Захоплюючись наркотичними речовинами, людина кардинально змінюється – погіршується як фізичний, а й психічний стан. Задля отримання коштів на чергову дозу наркоман готовий піти практично на все, аж до злочину. Першими страждають від залежності члени сім’ї, яким доводиться зіштовхуватися зі втратою цінних речей, зникненням грошей та банківських карток, а також нескінченним потоком кредиторів. Занурюючись у хворобу близького, батьки, діти чи подружжя часто стають співзалежними. Є різні типи патологічної поведінки, за будь-якого з яких потрібно попросити про допомогу професіоналів. Оптимальний варіант – звернутися одночасно до психотерапевта та нарколога у Хмельницькому, щоб вилікувати обидва захворювання та повернутися до нормального життя. У клініці Altera допоможуть відновити здоров’я та налагодити взаємини між членами сім’ї.

Наркоманія – хвороба, що знищує людяність

Психоактивні речовини мають здатність руйнувати нейронні зв’язки. Чим довше хворий зловживає забороненими препаратами, тим яcнішими стають інтелектуальні та психоемоційні зміни, зумовлені збоями в ЦНС. Поступово у наркомана атрофуються почуття, які відповідають за людяність:

 • борг;
 • совість;
 • душевна прихильність;
 • любов та повага;
 • турбота;
 • жаль;
 • гуманність;
 • співчуття;
 • толерантність.

Паралельно посилюється аномальна потяг до амфетаміну, героїну, марихуані, солі, метадону, спайсу тощо. Через це людина починає виносити з дому ювелірні вироби, техніку, навіть меблі.Йому важливо лише те, що на отримані гроші він зможе одержати нову дозу. Якщо вчасно не потрапити на прийом до нарколога і не пройти реабілітаційний курс, відбудеться повне знищення особистості та розумова деградація. Тяжкі форми наркоманії теж лікуються, але глибинні зміни остаточно усунути неможливо.

Хвороба зачіпає різні аспекти життя та здоров’я наркомана. Відповідно, для позбавлення від неї потрібна комплексна лікарська допомога. Як і у випадку із залежністю від спиртного, коли недостатньо пройти кодування від алкоголізму у Хмельницькому, при наркозалежності однією детоксикацією не обійтися. Потрібно повноцінний курс психотерапії в стаціонарі, де нічого не відволікатиме від лікувального процесу.

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
  Різновиди співзалежності

  Допомога наркоману

  Родичі можуть займати різну позицію щодо хвороби, і не завжди їхня поведінка є адекватною. Це не дивно з огляду на те, що саме їм доводиться витримувати постійні крадіжки цінностей, періодичні зникнення, шукати наркомана по кублах і виплачувати борги. У співзалежних відносинах член сім’ї може виступати як:

  • переслідувача;
  • мученика;
  • потакателя;
  • байдужого;
  • співучасника.

  У всіх випадках родич не тільки губить власне ментальне (а іноді й фізичне) здоров’я, а й не дає наркозалежному стати на шлях виправлення. За відсутності лікування співзалежності після виписки з наркологічного центру є висока ймовірність рецидиву.

  В “Альтері” вам допоможуть

  Власними силами впоратися з наркотичною та співзалежністю неможливо, тому перше, що необхідно зробити на шляху до порятунку – записатися на прийом до лікаря. У клініці «Altera» у Хмельницькому з пацієнтами працюють досвідчені фахівці з адикцій, яким можна довіритись із впевненістю в ефективності лікування:

  1. Наркоману потрібна консультація нарколога, який проаналізує клінічну картину, призначить необхідні аналізи та поставить точний діагноз. Ми пропонуємо пацієнтам комплексну програму позбавлення від небезпечного захворювання. Вона включає детоксикацію, стабілізаційну терапію, психокорекцію та соціальну адаптацію. Відновлюючи фізичне здоров’я та змінюючи світогляд, наші наркологи та психологи домагаються пролонгованого результату. Після проходження курсу ризик того, що людина знову візьметься за старе, крастиме речі з дому заради придбання ПАР, мінімальна.
  2. Співзалежний не здатний адекватно сприймати родича-наркомана через викривлене бачення ситуації. Патологічна прихильність формується на підсвідомому рівні. Щоб із нею впоратися, необхідно відвідувати психотерапевтичні сеанси. Кількість прийомів визначається залежно від ступеня залучення члена сім’ї в життя наркомана, особливостей характеру та темпераменту, а також внутрішньої готовності змінюватися. У ході терапії коригується деструктивна модель поведінки та створюється основа для побудови здорових сімейних відносин, у яких люди поважають один одного, дотримуються особистих кордонів.

  З якою б проблемою ви не звернулися до центру, ми гарантуємо анонімність та індивідуальний підхід до складання реабілітаційної програми.