Uk Uk

За словами доктора Куонг, куріння тютюну знижує концентрацію кисню в рогівці, поступово втрачається прозорість і перетворюється в катаракту. А високотоксичні важкі метали також накопичуються в складі рогівки.

Ризик катаракти у курців удвічі вища, ніж у некурящих.

У курців ризик дегенерації жовтої плями в 2-4 рази вище, ніж у некурящих. Токсичні фактори, присутні в тютюні пошкоджують утримує кров бар’єр, зменшуючи приплив крові до тканин сітківки.

У курящих вагітних жінок – ризик розвитку бактеріального менінгіту у їх майбутніх дітей в п’ять разів вище, ніж у не курящих. Крім того, все більше і більше ставати недоношених дітей з низькою масою тіла при народженні серед курців.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 17 мільйонів чоловік вмирають щороку від 17 видів раку, які пов’язані з курінням.

Щоб поліпшити якість життя, кожен з нас повинен свідомо відмовитися від куріння взагалі чи не курити в будинках, на робочих місцях і в громадських місцях.

Відмовтеся від куріння там, де діти і люди похилого віку, і нагадуйте завжди друзям, коли курите на людях!

НЕ БІЙТЕСЯ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Залиште заявку прямо зараз
    Не кожен в змозі самостійно відмовитися від куріння.

    У більшості випадків найефективнішим вважається – лікування цієї шкідливої ​​звички в стаціонарі наркологічної клініки під наглядом лікарів!

    Кинути палити складно, але можливо!

    Отримати безкоштовну консультацію у лікаря нарколога +38 (067) 413 34 21